Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrome - Wyskakujące popupy, nowe karty z reklamami.

scihy 12 Cze 2017 13:04 339 1
  • #1 12 Cze 2017 13:04
    scihy
    Poziom 2  

Witam,

Problem z przeglądarką od Google zaczął się około 3-4 tyg. temu. Po tym jak skończyła mi się subskrypcja na GData, zainstalowałem na krótką chwilę Panda Antyvirus. Po odnowieniu subskrypcji GDaty, odinstalowałem Pandę i wróciłem do wspomnianego softu. Po tym czasie zaczeły się dziać cyrki...Co pewien czas wyskakiwały mi popupy z reklamami czy otwierały samoczynnie nowe karty - też reklamy. Google co mógł to blokował, podobnie GData, jednak sporo tego ustrojstwa się przedostawało. Z rozwiązań jakie stosowałem to skanowanie rónymi Maleware killerami, skan AdwCleanerem - zazwyczaj dawał radę - tutaj nie :( Czyszczenie komputera np. ccleaner - nic nie pomogło. Pozostawała reinstalacja systemu...po wgraniu świeżego Windowsa nadal to samo, ręce już mi opadają. Dodatkowo skanowałem narzędziem od Googla i nic nie wykryło, generalnie żaden program nic nie wykrywał - system czysty. Jedna rzecz mnie jednak zastanawia, czy to nie jest coś co przedostało i zsynchronizowało się z moim kontem Google ?? - jestem zalogowany w przeglądarce. Ponadto zjawisko to występuje tylko i wyłącznie w Google Chrome i co więcej przeniosło się również na mojego laptopa, którego również przeinstalowałem - póki co jest OK, ale działam na przeglądarce Safari. Ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać ??

0 1
  • #2 12 Cze 2017 13:08
    Kolobos
    Spec od komputerów

Napisales w zlym dziale. Do tego zamiesc wymagane logi z FRST, ze skanowania, w zalaczniku.

1