Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tandetny dźwięk w słuchawce BT - Skywalker B1

mariusz123211 13 Cze 2017 18:47 774 0
    mariusz123211
    Poziom 7  
    Kupiłem słuchawkę bluetooth Skywalker B1 z myślą o tym że podczas jazdy na rowerku nie będę musiał grzebać w kieszeni gdy ktoś zadzwoni. Fajnie by było gdyby jeszcze powiedziała mi kto dzwoni.
    Sparowałem z moją XPerią Z3, muzyczka gra, wszystko słychać. Zainstalowałem sobie aplikację Call Name Talker, ustawiłem wszystko jak należy. Testuję. Dostaję smsa, Pani pięknym i donośnym głosem w słuchawce mówi: "SMS od..." bla bla. Nawet przeczyta mi całego smsa jeśli chcę. Super. Opcja druga - ktoś dzwoni. I tu zaczyna się problem. W słuchawce leci baaardzo cicho jakiś "dzwonek" o ile dzwonkiem to można nazwać, którego podczas jazdy, ba nawet przy codziennym miejskim hałasie w ogóle nie słychać! Mało tego, nawet Pani z aplikacji mowę odebrało. Dzwonek w telefonie mam zupełnie inny, testowałem już aplikację typu btmono ale one nic nie wnoszą. Nie mam pojęcia jak to ustawić. Macie na to pomysły? Wkurzają mnie słuchawki na kablu, bluetooth jest idealnym rozwiązaniem, ale ciągle muszą być jakieś problemy :(