Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piła spalinowa Partner 370 połączenie gaźnika

13 Cze 2017 22:52 6480 5
 • Poziom 9  
  Witajcie serdecznie bardzo proszę o pomoc.
  Nie wiem w jakiej kolejności podpiąć gaźnik wężykami od pompki paliwa (primer). Fajnie się rozbierało tylko teraz to połączyć.
  Pompka ma dwa wyjścia IN i OUT. Napewno zasilanie paliwa z zbiornika łącze do primera IN ale co dalej, są dwa króćce z lewej i prawej gaźnika i dodatkowa dziura do zbiornika ale to chyba nadmiar. Proszę aby mi ktoś wytłumaczył jak z gaźnikiem, jak to podpiąć.
 • Pomocny post
  Specjalista Sieci, Internet
  Z tego co pamiętam to ten primer jest podłączony na wylocie. Filtr w baku jest podłączony bezpośrednio do gaźnika a wyjście z gaźnika podłączone do primera i z primera do baku.
  W gaźniku jedna rurka ma delikatnie większą średnicę tam podłączasz primer.
 • Pomocny post
  Poziom 1  
 • Poziom 9  
  Bardzo ale to bardzo Wam dziękuję koledzy za szybką odpowiedź. Mam jeszcze prośbę bo w tym gaźniku obydwa połączenia są na tej samej wysokości na zdjęciu, które załączyłem po prawej jest widoczny a po lewej zasłonięty śrubą do regulacji obrotów. Dmuchając ten po lewej to powietrze spokojnie przelatuje przez dół gaźnika. W prawą stronę nie ma możliwości dmuchnięcia bo jest podciśnienie. Proszę o wyrozumiałość. Piła spalinowa Partner 370 połączenie gaźnika
  Na nowo zakupionym primerze średnica dwóch końcówek jest taka sama tylko jest opisane który to IN i OUT, na starym nie było opisu ale była różnica w tych dwóch końcówkach.
  Nie wiem pod którą stronę gaźnika podpiąć zasilanie paliwa z zbiornika oraz połączenie z gaźnika ma być wpięte do primera do IN?
 • Pomocny post
  Poziom 1  
 • Poziom 9  
  Nie rozwiązałem tematu