Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Ariston LBE129ALL - Szukam wsadu pamięci 24C64WP

15 Cze 2017 10:40 1620 3
  • Poziom 26  
    Witam. Praleczka stanęła podczas prania po zaniku prądu z sieci i teraz wyświetla błąd F09 , chciałem podstawić wsad ale nie mogę namierzyć takiego. Jest lista wsadów https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=15551760#15551760 może ktoś wie czy któryś z nich będzie pasował albo ma właściwy w swojej bazie wsadów?
  • Moderator
    chicken007 napisał:
    może ktoś wie czy któryś z nich będzie pasował albo ma właściwy w swojej bazie wsadów?
    Tego nie wiem, ale mam taki (nie pamiętam pochodzenia) i możesz spróbować (to nic nie kosztuje) :D
  • Poziom 26  
    Dzięki ale to jednak chyba nie ten wsad. Na tym pralka uruchamia się z F09 i po 2 sekundach wyświetla F03 , nabiera wody jednocześnie ją wypompowując do tego nie da się jej wyłączyć. Według opisów kodów F03 to problem z czujnikiem temperatury, ten jednak jest ok. i pokazuje 25kohm. Z tego co znalazłem w sieci to czymś się różnią poszczególne płyty bo np. w North tą płytę przed wysyłką programują odpowiednim wsadem pod konkretny numer seryjny ale oczywiście wsadu samego nie sprzedadzą bo pytałem. Na tabliczce mam coś takiego jak TYP LB2000TRF może po tym prędzej ktoś coś będzie wiedział.