Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Gryphon D432 - czytnik dodaje niechciany prefix

16 Cze 2017 08:44 1047 10
  • Poziom 22  
    Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie znalazłem działu który bardziej pasowałby do mojego zapytania.
    Jestem w posiadaniu czytnika Gryphon D432 i podczas odczytu obojętnie jakiego kodu na początku jest dziwny prefix, zawsze jakaś literka (T,V,X itp.).
    Czy spotkał się kiedyś ktoś z takim problemem ?
    Próbowałem przywracać ustawienie domyślne zgodnie z opisem z instrukcji.
  • Poziom 29  
    Witam ,
    A poprawnie zaprogramowałeś czytnik?
  • Poziom 22  
    Nie mam pewności co do tego, skaner jest używany. Ustawiłem tylko emulacje USB-Keyboard
  • Poziom 29  
    Jeżeli skaner był restartowany to trzeba go zaprogramować żeby właściwie czytał kody kreskowe.
  • Poziom 22  
    Udało mi się włączyć kody z których korzystam. Skaner skanuje poprawnie tylko dodaje literkę przed każdym kodem. Podejrzewam  że sugeruje rodzaj kodu jaki odczytuje, dla danych rodzajów kodu jest odpowiednia literka, przykładowo dla EAN 128 jest V.
  • Poziom 2  
    Mam ten sam problem. Czy udało się komuś poprawnie skonfigurować ten czytnik?
  • Poziom 2  
    Dzięki. Jednak coś dalej jest nie tak :(
    Po wprowadzeniu "Enter Gun Configuration" i wczytaniu kodu "Data Format Default" czytnik się wiesza (świeci zieloną diodą) i nie emituje światła - co za tym idzie nie jestem w stanie wczytać Exit code.
  • Poziom 22  
    Spróbuj dać Enter Gun Configuration, potem Disabled i na końcu Exit and Save może w ten sposób sie uda.
  • Poziom 2  
    Pomogło, działa. Zaoszczędziłem dzięki Tobie dużo czasu.
    Dziękuję :)
    Temat do zamknięcia.
  • Poziom 1  
    własnie tak :enter gun config,
    potem
    disabled ,
    potem exit config
    i wszystko smiga . ja tez dziekuje