Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Reset kamery Bcs IP BCS-P-212RWSA-G

18 Cze 2017 12:11 7092 26
  • Poziom 3  
    Witam,
    Posiadam kamerę kopułkową IP BCS-P-212RWSA-G w której nie mogę znaleźć jej adresu IP. Wcześniej chodziła lecz po pewnym czasie nie mogłem znaleźć jej adresu Ip Chciałbym ją zrestartować do ustawień fabrycznych tylko nie wiem jak w przypadku tej kamery zrobić to. Resetował ktoś taką kemere ??
    Dziekuje za pomoc
  • Poziom 3  
    Bcs ConfigTool nie wykrywa żadnych adresów , ruter też nie . Ma ktoś jakies pomysły jeszcze ?
    pozdrawiam
  • specjalista-kamery przemysłowe
    Zasilanie po PoE czy na 12V? Spróbuj ją podpiąć testowo na inny przewód na krótko - do switcha PoE lub do samego rejestratora jeśli takowy posiadasz. Kamera miała adres ustawiony na stałe czy z DHCP?
  • Poziom 6  
    Sorry że odgrzewam ale czy udało się jakoś wrócic do ustawień fabrycznych bo mam ten sam problem :(

• Poziom 15  
    Witaj

Ta kamera to seria BCS Point i żadne narzędzia od BCS Line nie będą działać.
    Do wyszukiwania kamer z tej serii jest narzędzie GuardTool.
    Jeśli nie możesz zalogować się do kamery bo nie znasz hasła to podaj na prv nr seryjny kamera a wygeneruje ci hasło serwisowe.
  • Poziom 2  
    BCSCCTV
    Mogł by mi pan takie hasło wygenerować ???

• Poziom 15  
    Proszę w wiadomości prywatnej podaj numer seryjny urządzenia
  • Poziom 13  
    Witam,
    odgrzewam kotleta
    mam 4 kamery z trudnym dostępem i nie mam do nich haseł, a nowy rejestrator czeka.
    @BCSCCTV temat dalej aktualny? można się kontaktować w sprawie wygenerowania hasełek?
    Pozdrawiam

• Poziom 15  
    bernanio napisał:
    Witam,
    odgrzewam kotleta
    mam 4 kamery z trudnym dostępem i nie mam do nich haseł, a nowy rejestrator czeka.
    @BCSCCTV temat dalej aktualny? można się kontaktować w sprawie wygenerowania hasełek?
    Pozdrawiam

Zapraszam na PRV. Proszę podać numery seryjne urządzeń.
  • Poziom 1  
    Przy zmianie sieci, jedna z moich kamer również nie odpowiada na zanotowane hasło admina. Kamera bez przycisku reset.. Pozwoliłem sobie również podesłać na priv @BCSCCTV dane kamery. Bardzo proszę o pomoc.

• Poziom 15  
    sunaiyanek napisał:
    Przy zmianie sieci, jedna z moich kamer również nie odpowiada na zanotowane hasło admina. Kamera bez przycisku reset.. Pozwoliłem sobie również podesłać na priv @BCSCCTV dane kamery. Bardzo proszę o pomoc.

Odpowiedź poszła na PRV
  • Poziom 1  
    Witam. Jabtez moglbym prosic o haslo serwisowe. Przesylam zdjecie z s/n. Reset kamery Bcs IP BCS-P-212RWSA-G

Dodano po 15 [minuty]:

Witam. Jabtez moglbym prosic o haslo serwisowe. Przesylam zdjecie z s/n. Reset kamery Bcs IP BCS-P-212RWSA-G

• Poziom 15  
    Witam
    W przypadku tej kamery reset jest mechaniczny.
    Należy na płycie głównej zewrzeć dwa punkty na 10 sekund przy włączonym urządzeniu.
    W załączniku zdjęcie pinów do zwarcia
  • Poziom 1  
    Witam.
    Ja również proszę o hasło serwisowe, SN kamery podesłałem na priv.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Witam,

Posiadam kamerkę BCS-P-212R3S-E, czy mogę prosić o wygenerowanie hasła serwisowego ew. podanie instrukcji resetu ustawień do fabrycznych?
    sn A3 219802T012 G187000882

• Poziom 15  
    kemykemy napisał:
    Witam,

Posiadam kamerkę BCS-P-212R3S-E, czy mogę prosić o wygenerowanie hasła serwisowego ew. podanie instrukcji resetu ustawień do fabrycznych?
    sn A3 219802T012 G187000882

Poszło na PW
  • Poziom 11  
    Widzę, że temat wiecznie żywy, też pozwoliłem sobie na priv wysłać prośbę :)
  • Poziom 3  
    Ja również pozwoliłem sobie napisać, ponieważ problem dotyczy tego samego modelu :)
  • Poziom 1  
    Witam,

Czy też mogę prosić o wygenerowanie hasła?
    Dane wyślę na pw

• Poziom 15  
    jesiu8 napisał:
    Witam,

Czy też mogę prosić o wygenerowanie hasła?
    Danę wyślę na pw

OK :)
  • Poziom 11  
    Reset kamery Bcs IP BCS-P-212RWSA-G Dzień dobry
    jak zresetować kamerę BCS-DMIP4200IRE - sn AR1406DMIP4200IRE158 - kamera z demontażu niestety nie znam jej konfiguracji ip, z góry dziękuję za pomoc

• Poziom 15  
    Na kablu znajduje się switch.
    Proszę wcisnąć go i podać zasilanie.
    Tak trzymamy przez 20 sek
    Urządzenie wróci do ustawień fabrycznych.
    192.168.1.100
    admin/admin

• Poziom 11  
    Dziękuję serdecznie, a ja już szukałem zworki ;)
  • Poziom 11  
    Witam ponownie - niestety 20 sek i podanie zasilania nie zresetowalo kamery, czy są jakieś inne możliwości? Przed demontażem normalnie działała, ale była przebudowa systemu i nikt sie nie zastanawiał nad bieżącą konfiguracją.

• Poziom 15  
    To jest jedyny reset kamery. Jeśli nie udaje się tego Panu dokonać proszę przesłać ją do nas a my przywrócimy ją do fabryki.