Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Eagle - Zaprojektowanie prostego układu z STM32 i PCB

mxmxmxmxmx 18 Cze 2017 13:20 1917 1
    mxmxmxmxmx
    Poziom 16  
    Dokładny opis zlecenia:

Zaprojektowaniu układu.
    Zaprojektowanie płytki w Eaglu, rozmieszczenie elementów.

Co miało by być na płytce:
    moduł GPS
    moduł GSM FIBOCOM G510 - potrzeba ponad 2A przy 3,3V dla modułu GSM.
    Karta micro SD
    akcelerometr MPU-9150
    2 ledy SMD
    1 microswitch + 1 reset
    procesor
    Możliwość pomiaru napięcia zasilania.
    Układ zasilania z 10 - 15V - mógłby być zewnętrzny gotowiec(przetwornica?).
    Opcjonalnie układ ładowania i podtrzymania(ciągłej pracy) z baterii Li-Pol/Li-Ion
    Złącze anteny GSM

Uproszczony schemat:
    [Zlecę] Eagle - Zaprojektowanie prostego układu z STM32 i PCB

Do wszystkiego są biblioteki w Eaglu. Pozostaje ewentualnie dobór takiej biblioteki dla gniazda microSD i karty sim - tak aby takie gniazda dało się potem gdzieś kupić.

W skrajnym uproszczeniu sprowadza się to do umieszczenia aplikacji uruchomieniowych poszczególnych modułów na jednym schemacie i jednej płytce + zaprojektowanie zasilania.
    Nie oczekuję super pro projektu do masowej produkcji. Chodzi bardziej o skompaktowanie pająka, który obecnie działa na płytkach Arduinowych. Najistotniejsze jest bezpieczne zasilanie, zwłaszcza gdyby w układzie była bateria.

Wiem, że za 200zł można kupić układ z takimi modułami. Wiem, że zaprojektowanie układu płytki będzie kosztować więcej.

Określony czas realizacji.
    Od zaraz.

Wysokość budżetu przewidzianego na wykonanie zlecenia.
    Proszę o propozycję stawek na PW.

Formę płatności oraz rodzaj zawarcia umowy.
    przelew, mogę przyjąć FV, PayPal.

Formę kontaktu między Zleceniodawcą oraz Zleceniobiorcą.
    PW, email, skype, TeamViewer, telefon
    Masz problem z Arduino? Zadaj u nas pytanie. Odwiedź nasze forum Arduino. Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • PCBway
    el_sys
    Poziom 13  
    Witam, z tego co zrozumiałem, to oczekujesz zaprojektowania całego schematu urządzenia zawierającego wszystko co wymieniłeś i do tego ma to być zrobione poprawnie, czyli zestrojone tory antenowe, odpowiednio poprowadzone ścieżki itd. Czyli wymagasz osoby z doświadczeniem i zapleczem technicznym, bo niestety same teoretyczne "obliczenia" tutaj nie wystarczą i tak by było trzeba wyprodukować min. 2-3 sztuki testowe PCB w wersji pro, odradzam "pająki" przy częstotliwościach GSM, GPS itp. Myślę , że kwota, o której można mówić to nie ta liczba zer z zaproponowanej.

Jeśli masz gotowy, działający układ za 200 zł brutto z tymi wszystkimi elementami to raczej chyba nie warto zlecać czegoś takiego, nawet mając gotowy projekt i dokumentacje produkcyjną wyprodukowanie za 200 zł brutto z zyskiem tego o czym piszesz ...marnie to widzę, chyba, że dla tysięcy sztuk, albo w Chinach i może na trochę innych elementach.

Wysłałem informacje na Email.