Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Schemat podłączenia stacyjki mercedes sprinter 315 z 2008roku

18 Jun 2017 17:13 2001 16
  • Level 9  
    Mam problem z sprinterem nie kręci rozrusznikiem przecięty przewód od stacyjki nie wiem gdzie ma być podłączony proszę o schemat instalacji
  • Level 25  
    Podaj kolor przerwanego przewodu.

Czy na wyświetlaczu nie masz jakichś komunikatów?
  • Level 9  
    nie ma komunikatu niema błędów po star diag. przewody przecięte w liczniku czerwony w stacyjce biały w kostce kwadratowej małej 4 piny
  • Level 25  
    Czy ten w liczniku jest na pewno czerwony czy czerwono-szary?
    W stacyjce biały jest od anteny, ale to wtyczka 8 pinowa z 4 kablami.
    Czy w ogóle zapłon się włącza? Bo jeśli nie to możesz mieć rygiel zablokowany na kolumnie.
  • Level 9  
    Rygiel otwiera i zamyka przewód na pewno czerwony pin 11 w liczniku, nie kręci z kluczyka kręci na krótko ale nie odpala może masz jakiś sposób by to uruchomić.zegary świecą bez błędów .
  • Level 25  
    W liczniku pin 11 nie jest wykorzystywany - WDB906...
    Prześlij mi cały vin
    Czy skrzynia jest w automacie?
  • Level 9  
    automat wdb9066331s287342
  • Level 25  
    W liczniku nie powinno być czerwonego przewodu i 11 powinien być wolny.
    Jeśli masz starkę to wejdź w wartości rzeczywiste CDI i stacyjki, i sprawdź czy jest aktywny kl.50 w pozycji rozruch kluczyka.
  • Level 9  
    w stacyjce 009 położenie przełącznika zacisk 50 włączony po przekręceniu kluczyka , 010 sygnał zacisk 50 wyłączony , 011 status elektromagnes ryglujący zablokowane, słychać jak otwiera i zamyka morze on mieszać ? kl 50 w pozycji rozruchu nie aktywny
  • Level 25  
    Do puki rygiel jest zablokowany to nic nie zrobisz.
    Jeśli rygiel się odblokowuje to możesz kręcić kierownicą. Sprawdź.
  • Level 9  
    kierownica jest odblokowana cały czas tylko słychać jak otwiera i zamyka
  • Level 25  
    To zdemontuj rygiel i trzeba by go pomierzyć. One często się klinowały. Może czujnik Halla, albo przekaźnik sie któryś rozleciał. ..?
  • Level 9  
    Rygiel działa poprawnie widzi otwarty zamknięty kluczyk zacisk 50 włącza wyłącza i dalej nic czujnik halla ok.o których przekaźnikach myślisz ?
    może być coś w module specjalnym zapisane co nie pozwala na rozruch auto służyło do transportu inwalidów
  • Level 9  
    na wyświetlaczu P, po przesunięciu dźwigni zmiany biegów na N wyświetla się N
  • Level 25  
    ! Jaki tam jest moduł specjalny? Pojazd dla inwalidów pewno ma zabezpieczenia przed ruszeniem. Daje się diagnozować ten moduł? W opcjach może mieć blokadę rozruchu.
  • Level 11  
    Witam. Mam podobny problem. Sprinter 315 automat po przekręceniu kluczyka nie pokazuje przebiegu no i oczywiście nie kręci.
    Odpalał do momemtu odkręcenia przewodów z masą pod siedzeniem kierowcy kiedy był ładowany akumulator. Nie mogę się również połączyć z silnikiem przez SD. Stacyjkę SD widzi.