Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat podłączenia stacyjki mercedes sprinter 315 z 2008roku

18 Cze 2017 17:13 1323 16
  • Poziom 9  
    Mam problem z sprinterem nie kręci rozrusznikiem przecięty przewód od stacyjki nie wiem gdzie ma być podłączony proszę o schemat instalacji
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 25  
    Podaj kolor przerwanego przewodu.

Czy na wyświetlaczu nie masz jakichś komunikatów?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 9  
    nie ma komunikatu niema błędów po star diag. przewody przecięte w liczniku czerwony w stacyjce biały w kostce kwadratowej małej 4 piny
  • Poziom 25  
    Czy ten w liczniku jest na pewno czerwony czy czerwono-szary?
    W stacyjce biały jest od anteny, ale to wtyczka 8 pinowa z 4 kablami.
    Czy w ogóle zapłon się włącza? Bo jeśli nie to możesz mieć rygiel zablokowany na kolumnie.
  • Poziom 9  
    Rygiel otwiera i zamyka przewód na pewno czerwony pin 11 w liczniku, nie kręci z kluczyka kręci na krótko ale nie odpala może masz jakiś sposób by to uruchomić.zegary świecą bez błędów .
  • Poziom 25  
    W liczniku pin 11 nie jest wykorzystywany - WDB906...
    Prześlij mi cały vin
    Czy skrzynia jest w automacie?
  • Poziom 9  
    automat wdb9066331s287342
  • Poziom 25  
    W liczniku nie powinno być czerwonego przewodu i 11 powinien być wolny.
    Jeśli masz starkę to wejdź w wartości rzeczywiste CDI i stacyjki, i sprawdź czy jest aktywny kl.50 w pozycji rozruch kluczyka.
  • Poziom 9  
    w stacyjce 009 położenie przełącznika zacisk 50 włączony po przekręceniu kluczyka , 010 sygnał zacisk 50 wyłączony , 011 status elektromagnes ryglujący zablokowane, słychać jak otwiera i zamyka morze on mieszać ? kl 50 w pozycji rozruchu nie aktywny
  • Poziom 25  
    Do puki rygiel jest zablokowany to nic nie zrobisz.
    Jeśli rygiel się odblokowuje to możesz kręcić kierownicą. Sprawdź.
  • Poziom 9  
    kierownica jest odblokowana cały czas tylko słychać jak otwiera i zamyka
  • Poziom 25  
    To zdemontuj rygiel i trzeba by go pomierzyć. One często się klinowały. Może czujnik Halla, albo przekaźnik sie któryś rozleciał. ..?
  • Poziom 9  
    Rygiel działa poprawnie widzi otwarty zamknięty kluczyk zacisk 50 włącza wyłącza i dalej nic czujnik halla ok.o których przekaźnikach myślisz ?
    może być coś w module specjalnym zapisane co nie pozwala na rozruch auto służyło do transportu inwalidów
  • Poziom 9  
    na wyświetlaczu P, po przesunięciu dźwigni zmiany biegów na N wyświetla się N
  • Poziom 25  
    ! Jaki tam jest moduł specjalny? Pojazd dla inwalidów pewno ma zabezpieczenia przed ruszeniem. Daje się diagnozować ten moduł? W opcjach może mieć blokadę rozruchu.
  • Poziom 10  
    Witam. Mam podobny problem. Sprinter 315 automat po przekręceniu kluczyka nie pokazuje przebiegu no i oczywiście nie kręci.
    Odpalał do momemtu odkręcenia przewodów z masą pod siedzeniem kierowcy kiedy był ładowany akumulator. Nie mogę się również połączyć z silnikiem przez SD. Stacyjkę SD widzi.