Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Płyta główna oraz karta graficzna pod kopanie kryptowalut

18 Jun 2017 18:34 861 3
  • Level 7  
    Witam, poszukuję płyty głównej która obsługuję 5x pci x1, może ktoś podpowiedzieć gdzie takową kupię w pl przez internet ?

druga sprawa to karta graficzna, musi być mieć bardzo dobry stosunek wydajności do zużycia energii

ktoś coś doradzi ?
  • Level 28  
    GTX do bitcoinów? Ja się nie znam, ale w tej chwili wszyscy kopią na RXach 470, 480, 570 i 580. Karty z powodu wykupienia przez kopaczy są niedostępne w sklepach na terenie kraju, a na aukcjach allegro ceny dochodzą do 1400zł za używane RX 470 (jakiś czas temu używki chodziły za połowę tej ceny). Gracze źli, a AMD zapowiada wypuszczenie specjalnej serii kart do bitcoinów, czekamy

EDIT: sprawdziłem allegro, ceny są jednak znacznie wyższe. Dla graczy takie ceny to żadna oferta
  • Level 9  
    n.vision wrote:
    GTX do bitcoinów? Ja się nie znam, ale w tej chwili wszyscy kopią na RXach 470, 480, 570 i 580.

Tak ale z powodu słabej dostępności RXa, przerzucili się na 1060, jej cena w ciągu miesiąca wzrosła o 300 zł. Wiem bo na początku maja kupowałem 1060 od msi za 1275 zł a teraz ta sama karta kosztuje 1580 zł...