Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP laptop PAV x360 13-s058N - windows nie wykrywa sieci WI-FI

18 Cze 2017 20:13 345 5
  • Poziom 19  
    Witam
    Dzisiaj nagle windows przestał wykrywać siec WI-FI.
    PO podłaczeniu kablem LAN internet działa prawidłowo.
    Przejechałem windows ccleaner usunąłem wszystkie błędy w rejestrze .
    WI - FI w ustawieniach jest włączone.
    Internet przez Wi-FI na innych urządzeniach działa poprawnie
    W menażerze urządzeń nie ma nic co by wskazywało na awarię wi-fi.
    Wpisywałem różne komendy ze strony microsoftu w cmd ale nic to nie dało po restarcie nadal nie widze zadnej sieci.

HP laptop PAV x360 13-s058N - windows nie wykrywa sieci WI-FI
    Link

Proszę o porady co robić??
  • Poziom 16  
    Najprostszą metodą może okazać się przywracanie systemu do momentu gdy problem nie występował.
    Jeżeli to nie pomoże, to przynajmniej wykluczymy wszystkie problemy "software'owe".
  • Poziom 19  
    Chwilow problem rozwiązałem
    pomogło to :

Aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów z siecią

W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz Rozwiązywanie problemów z siecią, a następnie wybierz pozycję Identyfikuj i napraw problemy z siecią na liście wyników.
    Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi przez narzędzie do rozwiązywania problemów, a następnie sprawdź, czy problem został rozwiązany.
    Jeśli problem z połączeniem nie został rozwiązany, spróbuj wykonać następujące czynności:

Zresetowanie stosu TCP/IP
    Zwolnienie adresu IP
    Odnowienie adresu IP
    Opróżnienie i zresetowanie pamięci podręcznej programu do rozpoznawania nazw klienta DNS
    Aby uruchomić te polecenia związane z siecią w oknie wiersza polecenia

W polu wyszukiwania na pasku zadań wpisz ciąg Wiersz polecenia, naciśnij i przytrzymaj (lub kliknij prawym przyciskiem myszy) pozycję Wiersz polecenia, a następnie wybierz polecenie Uruchom jako administrator > Tak.
    W wierszu polecenia uruchom następujące polecenia we wskazanej kolejności, a następnie sprawdź, czy problem z połączeniem został rozwiązany:
    Wpisz ciąg netsh winsock reset i naciśnij klawisz Enter.
    Wpisz ciąg netsh int ip reset i naciśnij klawisz Enter.
    Wpisz ciąg ipconfig /release i naciśnij klawisz Enter.
    Wpisz ciąg ipconfig /renew i naciśnij klawisz Enter.
    Wpisz ciąg ipconfig /flushdns i naciśnij klawisz Enter.
  • Poziom 19  
    Tak wiem ale nie mam zrobionej kopii
    Czy orientujesz sie jak w windows 10 można zrobić kopię tak żeby potem przywrócić windows do wskazanego momentu?
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Wyszukaj w "szukajce" "przywracanie" , wejdź w "utwórz punkt przywracania" i wybierz przycisk przywracanie systemu. Dalej postępuj według opcji. Ta funkcja działa automatycznie więc powinieneś mieć tam jakieś możliwości. przywrócenia.