Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Dach panoramiczny w passacie b7

Luke1976 18 Cze 2017 20:54 1098 2
  • #1 18 Cze 2017 20:54
    Luke1976
    Poziom 2  

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Tak jak w temacie, problem stanowi dach panoramiczny w passacie b7 kombi, a raczej brak wiedzy jak go zresetować... Otóż pokrętło które go obsługuje działa dwojako 1. Przez pochylenie pokrętła ku górze, możemy lekko unieść szyberdach, zaś w dół go zamkniemy całkowicie. 2. Poprzez przekrecanie pokrętła, odsuwamy pierwszą część dachu nad drugą I WŁAŚNIE TA FUNKCJA NIE DZIAŁA. Mogę go otworzyć poprzez pochylenie pokrętła w dół, ale tylko do połowy (zatrzyma się samoczynnie) i do końca poprzez pochylenie pokrętła ku górze. Próbowałem już takich rzeczy jak, odłączenie akumulatora i manualne full otwarcie i zamknięciem na zapłonie...również bez skutku. Szukałem informacj wszędzie, oprócz miejscowego dealera vw, z którym jestem na wojennej ścieżce 😉 Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

0 2
  • #2 23 Lip 2018 16:23
    GumowyKurczak
    Poziom 11  

mam podobny problem (od wczoraj) i zastanawiam się czy to aby nie posypało się pokrętło (znaczy się cały ten przełącznik). Najpierw uchyliło się okno (dach), później jak zacząłem manipulować pokrętłem to okno się otworzyło całe, ale już nie chciało się zamknąć (zostawało uchylone). Aktualnie mogę otwierać i zamykać poprzez przytrzymanie uchylania - też da się, ale jak to przestanie działać w najmniej odpowiednim momencie to będzie kiepsko.

0
  • #3 08 Sie 2018 22:24
    Luke1976
    Poziom 2  

Problem nadal nie rozwiązany, temat zamykam.

0