Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AEG FINESSE PLUS KM21 - Robot kuchenny nie pamiętam jak podłączyć przewody

najona 20 Cze 2017 09:43 390 1
  • #1 20 Cze 2017 09:43
    najona
    Poziom 5  

Niestety pomyliłem przewody i potrzebuję jakiegoś rysunku podłączenia do płytki regulatora obrotów i blokady jednostronnej. Są dwa silniki indukcyjne połączone przełącznikiem i do tego płytka regulacji obrotów ale nie mam pojęcia jak to połączyć?Wysyłam zdjęcia płytki i przełącznika.AEG FINESSE PLUS KM21 - Robot kuchenny nie pamiętam jak podłączyć przewody[/url]AEG FINESSE PLUS KM21 - Robot kuchenny nie pamiętam jak podłączyć przewody[/url]AEG FINESSE PLUS KM21 - Robot kuchenny nie pamiętam jak podłączyć przewody[/url]

0 1
  • #2 21 Wrz 2017 14:14
    najona
    Poziom 5  

Temat regulatora i przełącznika rozgryzłem lecz nwm jak podłączyć silnik jest to silnik Francuskiej firmy Moulinex z 5 wyprowadzeniami. Ma dwie szczotki jedną wyprowadzoną czerwonym przewodem, drugą połączoną z przewodem uzwojenia z drugiej strony. I teraz nwm jak go połączyć. Przełącznik z 2 na 3 przełącza 2 styki na dwa: lewy i środkowy bądź prawy i środkowy jak na zdjęciu widać jego wyprowadzenia co do tego co napisałem wcześniej proszę się nie sugerować. Dodam że zasilanie idzie przez kondensator a sterowanie obrotami z włączaniem idzie przez tyrystor TIC106D

0