Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A3 1.6 Odczyt pinu immo ze wsadu licznika Jaeger

20 Cze 2017 21:01 2157 10
  • Poziom 10  
    Witam. Czy pomoże któryś z kolegów w odczytaniu pinu "IMMO" z podanego wsadu?
    Wsad był odczytany z licznika , z motoroli HC12 programatorem UPA. Ewentualnie proszę o oszacowanie czy ten wsad się do czegokolwiek nadaje bo sam mam wątpliwości.
  • Pomocny post
    Poziom 7  
    pin 09076 i przebieg 149248km sprawdz czy działa .
  • Poziom 10  
    Dzięki kolego spmotors za zainteresowanie tematem. Dziś byłem u drugiego specjalisty z tym licznikiem i żadnego pinu (również tego który podałeś) licznik nie przyjmuje.
    Na chwilę obecną jest stwierdzone uszkodzenie oprogramowania licznika aczkolwiek może się zdarzy jakiś cud i ktoś znajdzie na niego prostszy sposób.

licznik to oczywiście 8l0920900F 1/2 FIS Jaeger z białym podświetleniem
  • Poziom 10  
    Taki szczegół z dzisiejszego dnia - udało mi się dopisać drugi kluczyk do zegarów chociaż w dalszym ciągu nie przyjmują pinu, nie wiem jak to się dzieje.
    Po odkręceniu zegarów i odłączeniu ich na ok. minutę, podłączyłem na nowo i wszedłem Vagiem w "instrumenty (17). W adaptacjach (10) na kanale 00 wyzerowałem wartości potem na kanale 21 wpisałem liczbę kluczy "2" i zatwierdziłem.
    Drugi (nieoryginalny) klucz włożyłem kiedy kontrolka immo przestała na chwilę migać, teraz na obydwu auto pali choć kontrolka ciągle miga.
  • Poziom 7  
    Jaki masz teraz przebieg ?

Dodano po 8 [minuty]:

Login 1534 i przebieg149904km zobacz czy działa
  • Poziom 9  
    Jak najbardziej PIN poprawny DZIEKUJE KOLEGO !
  • Poziom 13  
    Witam serdecznie.
    Podłączę się do tematu.
    Chce dopisać kluczyki do immo w Audi A3 88rok, licznik 8L0919860D.
    Niestety kabelkiem nie idzie i wyskakuje FAIL na liczniku.
    Odczytałem eeprom 93C56 i z moich wyliczeń wychodzi PIN 0719
    Bardzo proszę o potwierdzenie.
    W załączeniu plik
  • Poziom 11  
    Raczej rok 98 a pin 1907.
  • Poziom 13  
    albert napisał:
    Raczej rok 98 a pin 1907.

Juz wyliczylem ale bardzo dziękuję
  • Poziom 10  
    Witam. Udało mi się dziwnym trafem zgasić migającą kontrolkę immo. Zmieniłem w adaptacjach liczbę kluczy z 2 na 1, teraz nawet licznik przyjmuje login wyliczony wczesniej jak i przez kolegę z forum. Dopisałem normalnie 2 klucz i wszystko jest już w porządku. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.