Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony - TV KDL50W809C a Słuchawki bluetooth MDR-XB650BT

Lukaperez 21 Cze 2017 21:01 615 3
  • #1 21 Cze 2017 21:01
    Lukaperez
    Poziom 4  

Witam serdecznie,
    mam problem z podłączeniem słuchawek do telewizora za pomocą bluetooth (Słuchawki oczywiście sprawne, testowane z innymi urządzeniami).
    Z informacji, które udało mi się uzyskać, wynika, iż telewizory Sony posiadają jedynie wbudowany odbiornik, a nie nadajnik BT. Udało mi się również uzyskać informacje, że można ewentualnie zakupić jakiś zewnętrzny nadajnik, który rozwiąże mój problem. Nasuwają mi się zatem dwa pytania:
    1. Jaki nadajnik będzie rekomendowany dla telewizorów Sony (TV będzie go "widział")
    2. Czy przez taki adapter ucierpi jakość dźwięku (jakość, ewentualne opóźnienia).

Bardzo proszę o pomoc.

pozdrawiam

0 3
  • #3 21 Cze 2017 21:23
    Lukaperez
    Poziom 4  

Dzięki za zainteresowanie,
    tak jak napisałem, telewizor nie wykrywa żadnych urządzeń BT (TV ma odbiornik, a nie nadajnik BT - nie jest to wada, tak poprostu ma..) - można się z nim jedynie połączyć (i sparować) z innych urządzeń (laptop, telefon).

0
  • #4 24 Cze 2017 16:10
    irek6311
    Poziom 33  

AUDIO ADAPTER BLUETOOTH AC820 można użyć, czy podobny odbiornik/nadajnik BT,
    na koniec dodam że im masz lepsze słuchawki tym lepszy/droższy adapter kup, na Allegro pełno tego, od 110zł wzwyż znajdziesz coś odpowiedniego, tak dla jasności w gniazdo słuchawkowe adapter wpinasz, więc każdy TV czy inny sprzęt poda sygnał na słuchawki BT.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo