Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei p10 lite bateria -

22 Cze 2017 18:15 1848 2
  • Poziom 4  
    Witam posiadam telefon Huawei p10 lite. Zauważyłem ze gdy rozładowywuje mi się bateria dźwięk rozladowującej baterii pojawia sie dopiero gdy bateria ma 2 %. W innych telefonach dźwięk pojawia sie gdy jest 15% lub 10% . Czytalem o takim programie ze sklepu Play,ale jednak zalezy mi na tym zeby to bylo zrobione systemowo. Czy da sie to jakoś zmienić? Ściągnąłem Total commander i nie mogę wejść w katalog główny systemu jak np w Huawei p8 lite gdzie mogę.
  • Poziom 6  
    Domyślnie Android powiadamia o niskim poziomie baterii na z góry ustalonym poziomie i użytkownik nie może go zmienić. Zazwyczaj to ok. 5%-15%.

Ale jeśli się nie mylę to sprawdż w ustawieniach.
    Ustawienia -> Personalizacja -> Zarządzanie powiadomieniami
    lub
    poszukaj w innych działach w teledonie :)
  • Poziom 4  
    W ustawieniach nie ma takiej możliwości . Czytałem że można dodać jakiegoś "moda" zeby móc decydować o pojawieniu sie dzwieku i powiadomienia przy dowolnym procencie baterii . Tylko nie rozumiem jak mozna to zrobic. Przesyłam link moze ktoś cos podpowie. Ostatni wpis

http://forum.android.com.pl/topic/147214-zmiana-powiadomienia-o-niskim-poziomie-baterii/

albo może da się jakoś to zmienić w rejestrze ? jakiś program do edycji rejestru na androidzie ?