Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka zmywarka do zabudowy? 45cm, panel przedni odkryty

krisRaba 22 Jun 2017 22:44 1746 7
SterControl
    krisRaba
    Level 31  
    Witam!
    W ostatnim czasie zmywarka wyzionęła ducha i raczej nie ma sensu jej już naprawiać, bo to jakaś wiekowa, wodo- i prądo-żerna konstrukcja ;)

Czas na coś nowego i chciałbym się Was poradzić, bo po zdjęciach z katalogu, czy marketingowych opisach, to można sobie wybrać ;)
    Ostatnio, po bodajże 10 latach, wymienialiśmy pralkę, poprzednia Candy była zadziwiająco dobra, cicha itp., więc z rozpędu nowa też jest Candy i.. ekhm.. przy wirowaniu jakby odrzutowiec startował :-/

Nie wiem, czy można mieć wszystko w zestawie, ale chciałbym by zmywarka była cicha, oszczędna i bezawaryjna (robią jeszcze takie?) ;)
    Budżet ok 1500zł. Front do zabudowy, z panelem sterującym odkrytym (srebrnym), szerokość 45cm.

Czy warto walczyć o kolejne plusy w klasie energetycznej? A++, A+++?

Widziałem w akcji Bosch'a, chyba Silence Plus (nie wiem czy to seria, czy konkretny model) i faktycznie trzeba się przysłuchać, żeby wiedzieć, że pracuje - robi wrażenie :)

Doradzicie coś?
  • SterControl
    darcius
    Level 9  
    Rzuć okiem na WHIRLPOOL ADG522IX - choć wymaga lekkiego naciągnięcia budżetu.
  • SterControl
    krisRaba
    Level 31  
    Dzięki za propozycję. Masz taką u siebie?
    darcius
    Level 9  
    Nie mam takiej u siebie. Jestem na kupnie zmywarki tyle, że o trochę innych parametrach. Kilku krotnie rozmawiając w różnych sklepach na temat zmywarek, różni sprzedawcy sugerowali, że w Twoim przedziale cenowym warto zwrócić uwagę na Whirpoola. A wydaje się, że ten model raczej spełnia te kryteria, o których pisałeś - może delikatnie poza ceną :P.
    Także jest to luźna propozycja, czysto wyszukiwarkowa :) pzdr
    krisRaba
    Level 31  
    Ok, dzięki. Mi z kolei serwisant proponował Boscha lub Siemensa, natomiast znajomy swojego Boscha kilka razy już naprawiał, więc mam mały mętlik. Podobno teraz większość robią tak, by po gwarancji coś się zepsuło i 600zł serwis ;)
    Brozerihno
    Level 23  
    Bosh robi dobre zmywarki ale teraz nie ma co patrzeć na konkretne firmy
    krisRaba
    Level 31  
    W sensie że każdy robi lepsze i gorsze (niedane) modele?
    Brozerihno
    Level 23  
    Taka prawda każdemu czasem coś nie wyjdzie