Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia Z1 - Sony Xperia Z1 Compact - restartuje sie, wiesza wyłącza

24 Cze 2017 14:02 4095 11
  • Poziom 18  
    Witam,
    Od wczoraj mam problem z moim telefonem Sony Xperia Z1 Compact.
    Telefon sam się restartuje, wyłącza, a także widzę że ma problemy z aplikacjami różnymi. Co mogę zrobić i od czego zacząć? Czy tylko serwis, nie miałem wcześniej tego problemu nigdy ale widzę teraz ewidentnie że jest coś nie tak, telefon mi nie upadł nigdzie.
  • Poziom 18  
    W tym momencie niestety nie mogę skorzystać z tego programu gdyż mam zepsuty komputer :/
    Dodano po 33 [minuty]:
    Czy jest jeszcze jakaś inna możliwość ingerencji w naprawę tego telefonu samemu?
    Komputer prawdopodobnie będę miał pod koniec tygodnia żebym mógł sprawdzić to przez ten program...a póki co to restartuje się i wiesza non stop, co ktoś zadzwoni, dotknę wyświetlacz to wiesza się. Miał ktoś może tak ?
  • Poziom 18  
    Jak będę miał w domu dostęp to sprawdzę. Póki co sprawdzałem Kasperskim system ale wirusów nie ma. Mi to wygląda na uszkodzenie dotyku lub uszkodzenie techniczne w srodku elektorniki ewentualnie oprogramowanie wgrać od nowa ale wątpię zeby to pomoglo..:/
  • Poziom 18  
    No cóż widzę że problem jest raczej poważny, bo non stop teraz sie włącza wyłacza restartuje. Pewnie tlyko serwis go uratuje...albo nie.

Dodano po 2 [godziny] 21 [minuty]:

Poza tym pojawia mi się błąd sonyxpetiacrashmonitor co jakiś czas....
  • Poziom 18  
    Telefon odebralem z serwisu. Ogolnie dziala, ale mimo wszystko pojawia sie co jakis tam czas komunikat - " Crashmonitor " co to oznacza? Czy jest cos nie tak z telefonem czy to normalne?
  • Poziom 18  
    Zapomnialem o tym programie co mowisz, jak bede w domu to zrobie sobie jutro.
    A serwis coz w protokole pisze ze wgrano nowe oprogramowanie a takze dokonano naprawy mechanicznej ALEEE po mojemu nadal cos jest nie tak bo mimi ze jako tako on dziala to mimom wszystko co jakis czas sie zwiesi czy to jak wlacze jakas aplikacje zwiesi sie i koniec blad i albo restart albo ten blad wyskakuje. Ewidentnie zauwazylem ze cos nie daje rady albo procesor albo ram widac ze jak po ekranie przeciagam palcem to on reaguje z minimalnym ale opoznieniem...Chyba zrobili mi to na odpiernic tylko bo gwarancja sie skocznyla albo konczy...

Dodano po 14 [minuty]:

Dodam link jescze bo znalazlem podobny temat, komunikat ktory mi wyskakuje brzmi jak w tym poscie :
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3353331.html sprobuje zrobic tak jak mowisz, sprobuje aplikacje odinstalowac przynajmniej fb narazie a z reszta zobacze jak to bedzie chodzic bo moze one psuja wszystko. Co wlacze jakas apke to sie wiesza i grzeje, a moze to byc przyczyna plyty,rami itd...
  • Poziom 18  
    Po odinstalowaniu aplikacji facebook i jescze jakis tam drobnych aplikacji, widze że problem ustąpił. Telefon tak się nie przegrzewa, nie zawiesza , nie ma błędu crashekran itd...
    Czyżby te aplikacje były powodem az takich bledow w moim telefonie? Może to przez te aplikacje uszkodzila mi sie ta czesc mechaniczna, plyta głowna telefonu czy cos innego ? Ktoś coś wie na ten temat?
  • Poziom 18  
    Hej, orietuje sie ktos co z tymi nowymi aplikacjami jest na Xperie Z1 compact? czy to fb czy jakies gry wszystko sie wiesza i jest crasch monitor? Czy te aplikacje juz nie pojda na ten telefon ? Moze maja za duze wymagania na ten telefon ?