Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw polo 1.0 93 r. - Brak mocy problem z odpalaniem

golota1991 25 Cze 2017 08:48 249 3
  • #1 25 Cze 2017 08:48
    golota1991
    Poziom 1  

Witam, posiadam vw polo 1.0 93 r. . pewnego dnia jadac samochod zachowal sie jak by zabraklo paliwa, a jestem pewien ze paliwo jest. Zgasl , nastepnie ciezko bylo go odpalic , gdy odpalil ewidentnie brakuje w nim mocy. Po przejrzeniu wzrokowo silnika dostrzeglem rozoadajacy sie waz tak zwana odme. Byl tak rozwalony ze rozpadal sie w rekach. Gdy go wymienilem problem z moca istnieje dalej i mam takie pytanko czy mogl sie zabrudzic np gaznik gdy dostawalo sie lewe powietrze ? Co bym mogl sprawdzic ?

• Pomocny post
    #2 25 Cze 2017 13:36
    sulof1601
    Poziom 24  

Witaj.Zacznij od sprawdzenia filtrów i drożności odmy od bloku do filtra.

• Pomocny post
    #3 25 Cze 2017 13:40
    Gunslinger
    Poziom 28  

Polówka potrafi jechać z zapchanym filtrem paliwa i mieć z tego powodu dziwne objawy. Tak było u mnie. Więc na dzień dobry filtry do wymiany, świece pasowało by również i obejrzeć styki kopułki (u mnie były tak czarne że nie było ich widać, i auto dalej jechało, tylko brakowało mocy pod góry).

• Pomocny post
    #4 25 Cze 2017 14:04
    grala1
    Specjalista grupy V.A.G.

Tam nie ma gaźnika tylko przepustnica bo to silnik na wtrysku jednopunktowym.
    Odma nie ma nic do tego, nie było to lewe powietrze bo nie ma w tym układzie przepływomierza. Lewe będzie wtedy jak będzie zaciągał miedzy przepustnicą a głowicą. Nic tam się nie zabrudziło/zatkało.
    Sprawdzić ciśnienie benzyny oraz stan układu zapłonowego - przewody, świece, kopułka, palec.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo