Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 10- Bluetooth cały czas szuka urządzeń.

RockyElite 25 Cze 2017 19:57 609 2
  • #1 25 Cze 2017 19:57
    RockyElite
    Poziom 3  

Witam. Mam problem z Bluetooth. Wcześniej gdy rozwijałem zakładkę centrum akcji w Windowsie 10 mogłem wyłączyć Bluetooth klikając na jego kafelek. Teraz gdy klikam przenosi mnie do ustawień i ciągle pisze że komputer szuka urządzeń. Dodam że Bluetooth działa, paruje oraz można wysyłać normalnie pliki. Wcześniej gdy miałem Windows 10 była możliwa ta opcja. Potem zainstalowałem Windows 7 i Ubuntu na jednym komputerze. Teraz znowu powróciłem do Windowsa 10. Próbowałem już dużo rzeczy. Nawet jeszcze raz zainstalowałem Windows 7 i tam wyłączyłem Bluetooth po czym zainstalowałem na nowo Windows 10. Aktualizacja sterowników nic nie dała ponieważ menedżer urządzeń mówi, że są aktualne. Nawet przełożyłem na inny port adapter Bluetooth i nic.

0 2
  • #2 30 Cze 2017 17:52
    BrucieK
    Poziom 11  

Z menedżera urządzeń próbowałeś wyłączyć? Bo rozumiem, że chcesz mieć możliwość włączania i wyłączania bluetooth. Zobacz też, czy masz inne sterowniki do tego adaptera, w menedżerze urządzeń dajesz aktualizuj oprogramowanie... > Przeglądaj mój komputer... > Pozwól mi wybrać... > pojawi się lista zgodnych sterowników, jeśli jest więcej niż jeden sterownik to popróbuj je po kolei.

0
  • #3 03 Lip 2017 20:34
    RockyElite
    Poziom 3  

BrucieK napisał:
    Z menedżera urządzeń próbowałeś wyłączyć? Bo rozumiem, że chcesz mieć możliwość włączania i wyłączania bluetooth. Zobacz też, czy masz inne sterowniki do tego adaptera, w menedżerze urządzeń dajesz aktualizuj oprogramowanie... > Przeglądaj mój komputer... > Pozwól mi wybrać... > pojawi się lista zgodnych sterowników, jeśli jest więcej niż jeden sterownik to popróbuj je po kolei.

Już jest dobrze. Wystarczyło zaktualizować system. :D Powróciła ta możliwość.

0