Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Program atmega - algorytm, wifi, zegar

m.biruta 26 Cze 2017 12:42 1482 4
  • #1 26 Cze 2017 12:42
    m.biruta
    Poziom 16  

Zlecę napisanie softu pod atmege mega, uklad obecnie projektuję. Obsluga wyswietlacza 2 linie (jako menu), moduł wifi, wejscie sygnalowe w postaci NO badz sygnal z przeplywomierza. Chodzi o program ktory bedzie zapisywal ktorego dnia (pon-pt, sob, nie) i o ktorej dokladnie godzinie na wejsciu byl sygnal uzycia (z przeplywomierza) i wyliczal z np 14 dni srednia i w przedzialach kiedy przez te 14 dni byl sygnal zalaczal przekaznik na wyjsciu. Algorytm jest do dopracowania. Dodatkowo dostep po wifi do danych w postaci statycznego panelu (tutaj kod html, js serwowany biore na siebie).

Umowa zlecenie, fv niewymagana, przeniesienie praw. Wiecej pytan w watku lub PE. Moja propozycja ok 1000 zl. Kontakt na PW

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • #2 26 Cze 2017 14:46
    Mscichu
    Poziom 16  

Samym zleceniem nie jestem zainteresowany ale zapytam się z ciekawości: jaki moduł wifi planujesz wstawić? Jak ESP8266 to nie musi kolega używać ATMegi bo sam moduł z łatwością się programuje w chociażby LUA i są gotowe biblioteki.

• #3 26 Cze 2017 15:21
    alagyrd
    Poziom 9  

Chętnie wykonam taki program lecz polecamy od razu wykorzystać esp8266 zapraszam na piv

• #4 26 Cze 2017 16:46
    m.biruta
    Poziom 16  

Tak, też myślałem, że można od razu na ESP zrobić wszystko, w końcu jest tam 1MB pamięci, tylko ja osobiście na ESP nie robiłem tj. nie podłączałem LCD, wejść, wyjść itp.

• #5 26 Cze 2017 20:17
    alagyrd
    Poziom 9  

Za proponowaną kwotę w ogłoszeniu jestem w stanie wykonać kod do esp8266