Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Exus V3100 w samochodzie Vw Golf 2

31 Lip 2005 11:07 1338 4
  • Poziom 2  
    Witam. Dokonałem zakupu systemu alarmowego Exus V3100 i mam zamiar zamontować go w samochodzie Vw Golf 2 1.3NZ na wielopunkcie. Chciałbym wykożystać całkowicie jego funkcje i mam pare pytań. Pierwsze moje pytanie to kabel kontrolki wejścia oleju jak podłączyć go pod tablice rozdzielczą- tablica z diodami led, w tablicy zabudowany jest sterownik kontrolki oleju- współpraca z 2 czyjnikami na silniku. Sterownik ten realizuje sekfencje migania tej diody led w zależności od czujników silnika. Czy sygnał który powinien wchodzić do centralki alarmu to sygnał masy??

Następne pytanie to Wyjście drugiego otwierania drzwi. Czy jest to sygnał do sterowania centralką centralego zamka jednoprzewodowego czy tylko masa występująca w czasie do otwarcia drzwi?? W tym alarmie zabudowany jest dodatkowy interfejs centralnego zamka.

Natępne pytanie to realizacja zdalnego rozruchu silnika. Czy jest on realizowany przez zewnętrzny przekaznik zawarty w zestawie czy także przez przekaznik w centralce alarmu. Na ile zdalny rozruch jest bezpieczny dla silnika. Chodzi mi o samą centralke alarmu. Czy zabezpiecza ona wystarczająco rozrusznik podczas pracy silnika (by sie nie załączył)

Pozdrawiam Mateusz
  • OptexOptex
  • OptexOptex
  • Poziom 2  
    niestety tam nie pomogli.
  • Poziom 2  
    Nikt nie chce mi nic podpowiedzieć??
  • Poziom 11  
    Witam, jeśli macie pytanka do alarmów firmy EXUS to proszę bardzo. Jestem przedstawicielem tej firmy i montuję te alarmy, po za tym że są rewelacyjne to na dodatek obsługa ich jest banalnie prosta !!! Zapraszam do Wrocławia lub tel 696 880 225