Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie mogę naładować telefonu Samsung Galaxy Ace 4

PolkoZZ 27 Jun 2017 14:44 591 4
    PolkoZZ
    Level 2  
    Witam! To mój pierwszy wpis na tej stronie więc proszę o wyrozumiałość.
    Otóż mam mały problem z telefonem Samsung Galaxy Ace 4. Dzisiaj rano poziom jego baterii wynosił 11%. Po podłączeniu do ładowania, poziom naładowania spadał aż w końcu wyniósł 0%. Odłączyłem telefon od ładowania, po czym znowu go podłączyłem. Od tamtego czasu telefon nie włącza się, a co jakieś 2-3 sekundy wibruje jednorazowo. Proszę o pomoc
    PolkoZZ
    Level 2  
    nutergsm wrote:
    Wygląda na uszkodzony układ ładowania bądź baterię. Udaj się do serwisu.

Tak myślałem, że to uszkodzona bateria. Czyli jeżeli załatwię nową to wszystko będzie działało w porządku?
    nutergsm
    Moderator of GSM
    PolkoZZ wrote:
    ak myślałem, że to uszkodzona bateria. Czyli jeżeli załatwię nową to wszystko będzie działało w porządku?

Niekoniecznie, może też być uszkodzony układ ładowania lub jeszcze coś innego na płycie. Oddaj do serwisu w celu diagnozy, bo szkoda kupować baterię jak okaże się, że to nie jej wina.
    PolkoZZ
    Level 2  
    nutergsm wrote:
    PolkoZZ wrote:
    ak myślałem, że to uszkodzona bateria. Czyli jeżeli załatwię nową to wszystko będzie działało w porządku?

Niekoniecznie, może też być uszkodzony układ ładowania lub jeszcze coś innego na płycie. Oddaj do serwisu w celu diagnozy, bo szkoda kupować baterię jak okaże się, że to nie jej wina.

Zakupiłem nową baterię i wszystko śmiga. Dzięki wszystkim za pomoc!