Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę naładować telefonu Samsung Galaxy Ace 4

27 Cze 2017 14:44 507 4
  • Poziom 2  
    Witam! To mój pierwszy wpis na tej stronie więc proszę o wyrozumiałość.
    Otóż mam mały problem z telefonem Samsung Galaxy Ace 4. Dzisiaj rano poziom jego baterii wynosił 11%. Po podłączeniu do ładowania, poziom naładowania spadał aż w końcu wyniósł 0%. Odłączyłem telefon od ładowania, po czym znowu go podłączyłem. Od tamtego czasu telefon nie włącza się, a co jakieś 2-3 sekundy wibruje jednorazowo. Proszę o pomoc
  • Poziom 2  
    nutergsm napisał:
    Wygląda na uszkodzony układ ładowania bądź baterię. Udaj się do serwisu.

Tak myślałem, że to uszkodzona bateria. Czyli jeżeli załatwię nową to wszystko będzie działało w porządku?
  • Moderator - GSM
    PolkoZZ napisał:
    ak myślałem, że to uszkodzona bateria. Czyli jeżeli załatwię nową to wszystko będzie działało w porządku?

Niekoniecznie, może też być uszkodzony układ ładowania lub jeszcze coś innego na płycie. Oddaj do serwisu w celu diagnozy, bo szkoda kupować baterię jak okaże się, że to nie jej wina.
  • Poziom 2  
    nutergsm napisał:
    PolkoZZ napisał:
    ak myślałem, że to uszkodzona bateria. Czyli jeżeli załatwię nową to wszystko będzie działało w porządku?

Niekoniecznie, może też być uszkodzony układ ładowania lub jeszcze coś innego na płycie. Oddaj do serwisu w celu diagnozy, bo szkoda kupować baterię jak okaże się, że to nie jej wina.

Zakupiłem nową baterię i wszystko śmiga. Dzięki wszystkim za pomoc!