Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Youtube, dwa ekrany, podział - Chciałbym wyświetlać full screen na drugim ekrani

Skylighter 28 Cze 2017 13:27 312 5
  • #1 28 Cze 2017 13:27
    Skylighter
    Poziom 10  

Witam i z góry przepraszam za założenie tematu. A więc tak :D
    Mam dwa ekrany i chciałbym aby używając youtube aby na jednym ekranie bylo normalne okienko przeglądarki tak jak to wygląda, a na drugim fullscreen obecnie odtwarzanego filmu. Mam nadzieje, że ktoś wie co mam na myśli :P Pozdrawiam

0 5
  • #2 28 Cze 2017 14:29
    rtj71
    Spec od komputerów

Włącz nową kartę, przenieś na drugi monitor - uruchom film w trybie pełnoekranowym.

0
  • #3 28 Cze 2017 14:50
    Skylighter
    Poziom 10  

Nie zrozumiałeś :( Nakręślę to jaśniej:
    Mam laptopa i TV, nie widzę co jest na TV bo tak są kable i tak to wszystko leży. Ale nawet jakbym widział to nie chce, aby ludzie widzieli co klikam na komputerze, tylko żeby cały czas widzieli fullscreen z kolejnymi utworami. Chodzi o karaoke, nie chce robić fullscreena okna na obecnym monitorze, tylko na drugim.

0
  • #4 28 Cze 2017 14:55
    rtj71
    Spec od komputerów

No, racja, nie zrozumiałem i nadal nie rozumiem. Jak ustawisz nową kartę na drugim monitorze i pełny ekran to nie będzie widać tego co robisz na laptopie. Musisz mieć ustawione rozszerzenie ekranu a nie kopiowanie/duplikat.

0
  • #5 28 Cze 2017 15:28
    Skylighter
    Poziom 10  

Ja to wszystko wiem, to nie chodzi o takie typowe fullscreenowanie karty :P tylko, że cały czas się na drugim ekranie na pełnym ekranie wyświetla fullscreen, a ja mogę na pierwszym ekranie widzieć okienko wyszukiwania piosenek, propozycje itp i je klikać i te kawałki się wyświetlają na drugim.

0
  • #6 28 Cze 2017 19:26
    Myrasz
    Poziom 17  

Chyba wydaje mi się co chcesz zrobić - popraw mnie jeśli się mylę:
    Chcesz puszczać video z youtube na TV i w między czasie wyszukiwać kolejne video na ekranie laptopa, żeby potem puścić full screen na TV?
    Jeśli tak, to:
    - jest to niewykonalne, ponieważ działasz na przeglądarce - jaka by ona nie była - nie daje takich możliwości.

0