Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podlaczyc subwoofer do amplitunera

Fifty53 29 Cze 2017 20:51 753 8
  • #1 29 Cze 2017 20:51
    Fifty53
    Poziom 4  

Witam jak w temacie chce sie dowiedziec jak podlaczyc subwoofer od głośników tracer do amplitunera harman kardon wysyłam panel subwoofera i amplitunera jest jakieś wejscie w amplitunerze subwoofer ale nie wiem czy tu podlaczyc
    Subwoofer ma tylko te 4 wejscia

0 8
  • #2 29 Cze 2017 21:16
    piotrek22101
    Poziom 39  

W subwooferze podpinasz pod dwa gniazdka IN, na górze,(czerwone i białe). W amplitunerze musi być oznaczenie Subwoofer OUT,lub audio OUT.

0
  • #3 29 Cze 2017 21:41
    lelon_cond
    Poziom 4  

Moim zdaniem lepiej bys zrobil podlaczajac normalnie glosnik od subwoofera (watpie aby byla tam jakas zwrotnica czy dobre wygluszenie) do wyj. amplitunera (tam gdzie podlaczasz kolumny).
    Czy w tym subwooferze nie ma przypadkiem chinskiego, niskiej jakosci wzmacniacza (w tym przypadku zbedny)?

0
  • #4 30 Cze 2017 08:27
    Fifty53
    Poziom 4  

lelon_cond napisał:
    Moim zdaniem lepiej bys zrobil podlaczajac normalnie glosnik od subwoofera (watpie aby byla tam jakas zwrotnica czy dobre wygluszenie) do wyj. amplitunera (tam gdzie podlaczasz kolumny).
    Czy w tym subwooferze nie ma przypadkiem chinskiego, niskiej jakosci wzmacniacza (w tym przypadku zbedny)?

Jest niestety taki wzmacniacz ale mi chodzi o to czy da się jakos pod jakies wejscie to podlaczyc moze pod input pojedynczym chinchem
    Ale jest wejscie subwoofer main in

0
  • #5 30 Cze 2017 08:30
    piotrek22101
    Poziom 39  

Input,to wejście do amplitunera. Musi być OUT w nim,w głośniku pod in podpinasz.

0
  • #6 30 Cze 2017 08:42
    Polon_us
    Poziom 41  

Model/producent tego wzmacniacza?

0
  • #7 30 Cze 2017 10:49
    Fifty53
    Poziom 4  

Polon_us napisał:

Jest napisane w zapytaniu

0
  • #8 30 Cze 2017 10:57
    mariuszp19
    Poziom 32  

Fifty53 napisał:
    Polon_us napisał:

Napisane jest tylko harman kardon. To tak jak bym zapytał - mam samochód Fiat i nie chce jechać. Podaj model tego wzmacniacza.

0
  • #9 30 Cze 2017 11:59
    Polon_us
    Poziom 41  

Fifty53 napisał:
    Polon_us napisał:

Jeśli o mnie chodzi, to autor tematu może podarować sobie podawanie modelu tego H-K.
    Jak widzę taką postawę osoby szukającej rady to przechodzi mnie cała chęć udzielania takowej.
    Co nastąpiło w tym przypadku.

0