Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Wideorejestrator - Jaki wideorejestrator

mati.ros 29 Jun 2017 22:11 6024 22
    mati.ros
    Level 5  
    Dzien dobry.
    Szukam dobrego wideorejestratora z nawigacją. Nie ma byc to w strone odwrotna (nawigacja z rejestratorem)! Do 300PLN. Ma nagrywac dobrze w nocy i dzien i ma miec nawigacje (najlepiej europy). Wszelkie propozycje mile widziane :-)

P.S. Jak to nie jest dobry dzial to prosze o przeniesienie.

Prosze o pomoc!

Dodano po 49 [minuty]:

Prosze o pomoc! Musze szybko zakupic urzadzenie.
    mati.ros
    Level 5  
    Niestety, nie mam na tyle czasu zeby zamowic z aliexpress (3dni). Wiec musi byc to w sklepach internetowych w Polsce. Zapomnalem dodac ze rejestrator NIE MOŻE byc lusterkiem. Musibyc maly (mniej niz 7 cali.)
    mati.ros
    Level 5  
    Wolalbym jakies markowe rozwiazania. Mialem doczynienia z tymi rejestratorami i co chwile sie psuly.
    mati.ros
    Level 5  
    Czy ten prestigio ma navigację?

Dodano po 3 [minuty]:

Jak nie, to wtedy jaki wideirejestrator bez nawigacji. Do 250PLN. Markowy. Duzo narzedzi

Dodano po 11 [minuty]:

Albo inaczej do 300PlN ale musi miec modul GPS
    kiko80
    Level 27  
    Popatrz Overmax Camroad 6.1 taki mam i dobrze się mi sprawuje. Nawi z rejestratorem to w tej cenie nie kupisz.
    mati.ros
    Level 5  
    A któreś z tych modeli?
    Navman 50 (https://www.x-kom.pl/p/369335-wideorejestrator-navman-50-fullhd-23-110.html)
    Navitel R600 (https://www.x-kom.pl/p/314362-wideorejestrator-navitel-r600-full-hd-2-170.html)
    Navitel R400 (https://www.x-kom.pl/p/347450-wideorejestrator-navitel-r400-full-hd-27-120.html)

Który z tych wideorejestraorów będzie najlepszy? Czy któryś z tych jest w ogóle sens kupować? Jeśli ktoś posiadał któreś z tych urządzeń proszę o napisanie również opinii na jego temat.

Proszę o pomoc w wyborze.
    janusz191
    Level 9  
    KAMERA SAMOCHODOWA WDR G50 NOVATEK 96650 PARKING czy może
    Kamera samochodowa Smartcams JSE CDR-182 którą wybrać?
    mazi88
    Level 11  
    a ktoś z Was miał albo ma kamerkę Mikavi PQ3?? Widziałem kilka filmików na youtubie i jakoś filmików jest bardzo fajna. A jak z jakością wykonania tego urządzenia?? Jak z obsługą?? Łatwa?
    induss
    Level 9  
    Mam podobny problem, szukam kamerki w cenie do 350 PLN, czy warto brać VIOFO A119 V2 ? znalazłem tutaj w dobrej cenie: https://autorejestratory.pl/Kamera-samochodowa-Viofo-a119
    czy może jednak warto ciągnąć na aliexpress, na ali jest tańszy o 50 PLN więc nie wiem czy gra warta świeczki.

Nie potrzebuję nawigacji tylko dobrej kamery, ostatnio niestety miałem sytuację że ktoś mi zajechał celowo drogę
    i chciał wymusić stłuczkę, wolę być przygotowany.
    mazi88
    Level 11  
    lepiej kupić coś na polskim rynku. Masz wtedy pewną gwarancję. Nie trzeba się martwić jak się zepsuje do kogo odesłać. Szefa w pracy namówiłem na Mikavi PQ3. Sprawdzę ją i jak się mi się spodoba to też sobie taką sprawię.
    induss
    Level 9  
    Mazi88 masz rację na temat tego VIOFO jest cała masa dobrych opini w internecie, cena sprzętu też jest odpowiednia.
    Biorę na fakturę i odliczę sobie VAT, będzie taniej niż u skośnookich braci :)

Jakich kart pamięci używacie w wideorejestratorach ?

Bo słyszałem gdzieś że warto na samsunga pomarańczowego się skusić.
    arekwij
    Level 15  
    Nie operuję kolorami samsunga, ale u mnie w Mikavi siedzi Samsung Evo + 128 GB, trochę kosztowała ale było warto. Taka jak ta https://www.ceneo.pl/52224502#tab=spec. Przy niektórych rejestratorach jest nawet info że powinna być karta dobrej jakości, a nie taka za 10 zł, żeby wszystko dobrze współgrało.
    kkknc
    Level 43  
    Całkiem ciekawy w funkcję i jakość obrazu z przedniej kamery bo tylnie zawsze są kiepskie. Jest Junsun H7. Dobry przetwornik i jasny obiektyw to jego mocne atuty.
    Mam taki ma wiele zalet i trochę wad. Jak każde urządzenie.
    Ale jakość nagrywanego obrazu w dzień czy w nocy oraz kontynuować widzenia czy zniekształcenia są nie do pobicia.
    noel200
    Level 26  
    Mam viofo a119 kupioną w polsce i mocno nie polecam tego dziadostwa. Testowałem różne wersje oprogramowania i wszystkie mają bardzo dużo upierdliwych błędów. Chińczyki ogólnie prawie do wszystkiego piszą bardzo słaby soft z wieloma błędami.
    induss
    Level 9  
    noel200 wrote:
    Mam viofo a119 kupioną w polsce i mocno nie polecam tego dziadostwa. Testowałem różne wersje oprogramowania i wszystkie mają bardzo dużo upierdliwych błędów. Chińczyki ogólnie prawie do wszystkiego piszą bardzo słaby soft z wieloma błędami.

Sorry ale jestem innego zdania, masz chyba jakiś wadliwy model, na autowrzuta.pl mega zachwalają ten wideorejestrator,
    kupiłem na autorejestratory.pl bo mieli najlepszą cenę i jestem mega zadowlony, polski przetłumaczony perfekt.
    Jaki masz soft w swoim? Kiedy go aktualizowałeś? Gdzie kupiłeś?
    Ja kupiłem w PL z gwarancją 24mce :)
    noel200
    Level 26  
    induss wrote:

Sorry ale jestem innego zdania, masz chyba jakiś wadliwy model, na autowrzuta.pl mega zachwalają ten wideorejestrator,
    kupiłem na autorejestratory.pl bo mieli najlepszą cenę i jestem mega zadowlony, polski przetłumaczony perfekt.
    Jaki masz soft w swoim? Kiedy go aktualizowałeś? Gdzie kupiłeś?
    Ja kupiłem w PL z gwarancją 24mce

Ja też kupiłem w polsce z gwarancją. I nawet jakoś na początku z niej skorzystałem i sprzedawca bardzo rzetelnie podszedł do tematu. Okazało się, że za dziwne zachowanie odpowiadała moja karta pamieci. Kupiłem więc kartę samsunga 32gb z jego sklepu i na początku było ok. Wygląda jakby czkawki dostawał jak się karta zapełni. Nie może usunąć filmów. Trzeba ręcznie to zrobić. Wczoraj właśnie tak miałem. Podczas jazdy zaczął piszczeć i zatrzymał nagrywanie. Brak reakcji na klawisze. Tylko hebel.
    Firmware różne testowałem i teraz mam wgrany v3.6.
    Jeżeli twój dobrze działa to tym gorzej świadczy o tym modelu. Nie wiesz na co trafisz przy zakupie.
    arekwij
    Level 15  
    noel200 wrote:
    Ja też kupiłem w polsce z gwarancją. I nawet jakoś na początku z niej skorzystałem i sprzedawca bardzo rzetelnie podszedł do tematu. Okazało się, że za dziwne zachowanie odpowiadała moja karta pamieci. Kupiłem więc kartę samsunga 32gb z jego sklepu i na początku było ok. Wygląda jakby czkawki dostawał jak się karta zapełni. Nie może usunąć filmów. Trzeba ręcznie to zrobić. Wczoraj właśnie tak miałem. Podczas jazdy zaczął piszczeć i zatrzymał nagrywanie. Brak reakcji na klawisze. Tylko hebel.
    Firmware różne testowałem i teraz mam wgrany v3.6.
    Jeżeli twój dobrze działa to tym gorzej świadczy o tym modelu. Nie wiesz na co trafisz przy zakupie.

No to ja nie miałem u siebie takich przygód z PQ3. A też przed zakupem brałem pod uwagę kilka opcji, m.in. Viofo A119 i Orllo Falcon. Ale gdzieś trafiłem na wątek, że zwłaszcza przy Viofo jest lekkie ryzyko na co się trafi. Też ktoś opisywał, że były z nimi problemy.