Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki bezworkowy odkurzacz kupić i czy warto wybrać Electrolux Z9910EL?

truskawciaa 30 Jun 2017 01:59 876 2
    truskawciaa
    Level 2  
    Witajcie. Potrzebuję kupić odkurzacz. Ma mi służyć głównie to odkurzania podłóg i kurzu z kątów. Mam nieduże mieszkanie i jeden długowłosy dywan, ale odkurzam dość często (myślę, że co trzeci dzień). Szukam czego w cenie do 400zł, bezworkowego.
    W sklepie polecono mi Electrolux Z9910EL https://www.ceneo.pl/43683534#tab=spec , ale chciałabym zasięgnąć jeszcze innych opinii, bo ten model ma niewiele ocen w internecie. Jak oceniacie ten model? A jeśli nie ten, to co innego? :)
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    cyferblat
    Level 23  
    Absolutnie nie bezzworkowego . Bezzworkowe to do auta i okruszki ze stołu pościagać. Jak największej mocy w watach - to po pierwsze i po drugie niech to robi cicho . Przyjacielu - posłuchaj rady ! Odkurzacz zasysa powietrze ale ono razem z kurzem nie znika w odkurzaczu tylko chce mknąć do wylotu i wylatuje częściowo z kurzem który zassało jeżeli po drodze spotka jednak worek to część drobinek zatrzyma . Jeżeli nie zrozumiałeś to przeczytaj jeszcze raz ! Powodzenia i dobrze Ci radzę . I oczywiście Elektrolux ,bo to ta firma wymyśliła odkurzacz !
    truskawciaa
    Level 2  
    Czyli ten podany odpada, ale z racji tylko tego, że nie ma worka?