Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam instrukcji serwisowej Mastercook I4DE64S.

02 Lip 2017 13:34 1215 2
  • Poziom 8  
    Witam Kolegów. Piszę z prośbą o pomoc. Nabyłem urządzenie tylko że rozłożone na części. Teoretycznie wszystkie elementy oprócz szkła są sprawne, chce ją złożyć do kupy. Potrzebuję więc serwisówki do płyty indukcyjnej Mastercook wymienionej w temacie. Pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Witam. Złożyłem obudowę, dystanse, moduły zasilające pola prawej i lewej strony, kabel przyłączeniowy, oraz sterowanie. Mam wątpliwość co do złożenia prawej strony. Oto fotki. Umieściłem dwa pierwsze pola grzewcze z lewej strony- są takie same 2800W średnica 180mm, z tym że jeden ma wąską wtyczkę z czerwonymi przewodami (poszedł na górę) i został przykrecony pod zaciski 1-2, ten z szerszą wtyczką i niebieskimi przewodami został na dole i przykreciłem pod zaciski 3-4. Miejsce pola 2200W i 160 mm średnicy szerszą wtyczką i niebieskimi przewodani na dół, a 3100W 210 mm z wąską wtyczką i czerwonymi przewodami na górę po prawej.... Tylko teraz pytanie o podłączenie pól pod zaciski 1-2 oraz 3-4, otóż czy jeżeli podłaczę pola na odwrót i odpalę płytę (z założoną obudową oczywiscie) to mogę uszkodzić sekcję odpowiadającą za zasilanie pól z prawej strony? Pozdrawiam