Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LCD Myrica 27-1 - Zastosowanie tego telewizora jako monitora do komputera

elmor368 03 Lip 2017 17:08 519 7
  • #1 03 Lip 2017 17:08
    elmor368
    Poziom 20  

Witam i proszę o info w następującej sprawie: posiadam TV LCD Myrica 27-1, w którym mam wejścia D-Sub (VGA), oraz DVI-D. Chciałbym ten tv wykorzystać jako monitor do komputera Dell Optiplex GX260. Podłączając komputer za pomocą typowego kabla VGA mam możność korzystać z komputera, ale jest problem z ustawieniem rozdzielczości . Możliwa jest jedynie praca na najniższej rozdzielczości, której nie mogę zwiększyć. Dowiedziałem się że aby móc w pełni korzystać z telewizora jako monitora należy zastosować przejściówkę z D-Sub(VGA) na DVI. Ale sprzedawca na Allegro powiedział mi , ze jest kilka rodzajów wejść DVI i tu moja prośba , czy ktoś na podstawie załaczonego zdjecia, może mi podpowiedzieć jaki to rodzaj tego złącza w moim tv?. W opisie danych mojego tv to wejście to TV LCD Myrica 27-1 - Zastosowanie tego telewizora jako monitora do komputera : DVI-D with HDCP support.

0 7
  • #3 03 Lip 2017 19:14
    elmor368
    Poziom 20  

No właśnie to jest gniazdo DVI-I dual link, czy jest możliwość podłączenia wyjścia komputerowego VGA do tego wejscia w telewizorze, aby była możliwa praca komputera z tym " telewizyjnym moniorem" ?. Jaki do tego potrzebny jest kabel?.

0
  • #5 03 Lip 2017 19:51
    elmor368
    Poziom 20  

Ja też widziałem, ale jak wpisuję w wyszukiwarkę przejściówke VGA na DVI-I to wyskakują ale z opisem, że to jest przejście z DVI na VGA, czyli odwrotne niż potrzebuję. Po zatem gniazdo DVI w telewizorze usytuowane jest we wnęce, której wymiar nie pozwala na umieszczenie połączonego kabla VGA z tą przejściówką w tym gnieździe.

0
  • #7 08 Lip 2017 11:44
    elmor368
    Poziom 20  

Zamówiłem kabel VGA/VGA oraz adapter DVI-I na VGA i czekam na przesyłkę . O wyniku powiadomię.

0
  • #8 13 Lip 2017 09:05
    elmor368
    Poziom 20  

Otrzymałem zamówiony kabel, ale Klient wcześniej odebrał sprzęt z naprawy. Tym samym zamykam temat.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo