Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daeewo lublin 2.9d - Brak światła

04 Lip 2017 21:14 516 2
  • Poziom 9  
    Witam Nie mam światła z prawej strony żarówka dobra z lewej świeci jak najbardziej, sprawdzałem napięcie to na zielonym kablu 12.75,na szarym 0,69, na czarnym nic ( pewnie masa) i podpinam żarówki i nie chcą świecić żadna, poprawiałem masę i dalej nic chciałem w bezpieczniki zaglądnąć ale właśnie tu problem nie mogę ich zlokalizować tylko hebel znalazłem . Bardzo bym prosił o pomoc w sprawie tych świateł i gdzie lokalizuje się skrzynka z bezpiecznikami. A druga sprawa to jest taka ze auto nie pali od razu tylko czasem tyknie i nie kreci na krótko pali jak trzeba i też nie wiem czy jakiś przekaźnik czy co świece żarowe nowe, wyłączają się po jakim czasie a czasem ma tak ze nie chce odpalić za chiny ludowe i trzeba na krótko
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 9  
    Witaj, jak jest napięcie to po co Ci bezpieczniki podaj masę i sprawdź czy świeci jak tak to szukaj przerwy w przewodzie albo daj bypass. Co do palenia co znaczy " na krótko" ? +12 na cewkę rozrusznika? jeśli tak to do sprawdzenia masa na silniku, kostka stacyjki i instalacja
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 9  
    A więc tak pobawiłem się przekaźnikami i jest następująco z prawej co nie działało światło jest a teraz z lewej nie ma było pokazało się na chwile i potem zgasło tylko długie po lewej sa a po prawej nie zawsze pod jedna noga przekaźnika był przytopoiny plastik obudowy bezpieczników zamówiłem przekaźniki założę nowe ( od świateł nowy wsadziłem) i zobacze co dalej mase wyczysciłem ładnie tak wiec nie ma prawa nie swiecic a jednak nie swieci, tylko teraz na konsoli mi nie pokazuje czy właczone światło czy nie i tak samo od długich