Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Realtek HD Audio - brak zaawansowanych ustawień

04 Lip 2017 22:20 1824 2
  • Poziom 2  
    Cześć, jestem tu nowa, więc nie wiem, czy dobrze dodaję ten post, ale mam pewien problem z programem Realtek HD Audio.
    Czytałam już trochę na ten temat, jednak nie znalazłam odpowiedzi.
    W prawym górnym rogu nie mam opcji zaawansowanych ustawień. Co gorsza, podczas podłączenia miksera Yamaha MG100XU program kompletnie go nie widzi. Podłączam to przez kabel USB.
    Jestem pewna, że wszystko na mikserze ustawione jest poprawnie, ponieważ na poprzednim komputerze bez problemu wszystko działało.
    Problemem jest to, że kiedy chcę nagrywać w Cubase wokal, nagrywa mi się jednocześnie podkład, czego nie chcę. Wiem, że w zaawansowanych ustawieniach Realtek jest jakaś opcja, żeby to wyłączyć.
    U mnie nawet nie widać wejścia LineIn, kiedy mikser jest poprawnie podłączony, a na różnych stronach, też angielskich, widziałam jak powinien wyglądać "poprawny" Realtek. ;)
    Na starym komputerze miałam inne sterowniki HD VDeck i żadnych problemów nie było.
    Bardzo zależy mi, żeby to naprawić. Mam nadzieję, że ktoś, kto miał podobny problem będzie umiał rozwiązać mój. :)
    Jeszcze dodam, że odinstalowanie Realteka nic nie dało... Napisanie tego posta to ostatnia deska ratunku dla mnie.
    Dołączam zdjęcie mojego programu.
  • Poziom 2  
    Może dodam, że mój komputer to ASUS ZenBook UX305
  • Poziom 1