Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi - Mitsubishi Carisma 1.9 DID - dziwny dźwięk z silnika

05 Lip 2017 16:52 864 4
  • Poziom 10  
    Witam. Niedawno pojawił się dziwny dźwięk z silnika po mocnym dodaniu gazu. Dźwięk dobiega z okolic rozrządu, pompy wtryskowej, alternatora. Mechanicy twierdzą, że to raczej z pompy paliwa. Dodam, że dwa tygodnie temu był wymieniany rozrząd, więc czy przy tej czynności mógł coś mechanik pogrzebać z pompą? Jak myślicie, skąd ten dźwięk i z jakiej przyczyny? Dołączam film. https://www.youtube.com/watch?v=_zVdWFA89XA
  • Poziom 10  
    o kurczę dziwny dzwięk , posprawdzaj na początek po mechaniku wszystkie rolki kółka skoro rozrząd był wymieniany .Ciekawe czy używali klucza dynamo czy tak na wyczucie , nie wiesz ?
  • Poziom 10  
    Nie znam się na tyle na mechanice, żeby brać się za takie coś, boje się że coś popsuje jeszcze. Nie wiem czy na klucz czy na wyczucie. Ten dźwięk mnie niepokoi, wydałem tyle po zakupie na niego a teraz jeszcze coś takiego...
  • Poziom 11  
    Witam,nie wygląda to na rozrząd ,sprawdziłbym np.sprzęgło alternatora itp.Coś kręci się jeszcze po zejściu obrotów silnika. Najszybciej będzie jak ściągniesz pasek wielorowkowy i zrobisz próbę.Jeśli będzie cisza to problem masz z osprzętem.
  • Poziom 10  
    Przepraszam że dopiero teraz odpisuje. Samochód u mechanika. Winne było łożysko alternatora. Dziękuję wszystkim za wypowiedzenie się. Pozdrawiam.