Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LED TV [32", do 2000 zł] - Philips 32PFS6401

kosiarzksrz 05 Lip 2017 19:16 654 3
  • #1 05 Lip 2017 19:16
    kosiarzksrz
    Poziom 8  

Witam,
    poszukuje telewizora 32" do małego pokoju - do ogólnego zastosowania. Z tego co się orientuję do tej kwoty jedynym sensownym rozwiązaniem jest Philips 32PFS6401. Nie wiem czy znajdzie się coś lepszego, czy po prostu nie spróbować upchnąć 40".

• #2 05 Lip 2017 20:07
    suhy_pl
    Poziom 3  

philips fajny dopóki się nie spieprzy
    nie wiem jak teraz, ale kiedyś jak kupiłem nie tanią plazmę philipsa to wywaliłem po 4 latach do kosza
    nie można kupić części na 'wolnym rynku' a jedyny autoryzowany serwis jest bodajże w Radomiu i wszystko trzeba tam wysyłać, nie odsyłali kurierem tylko jakimś swoim transportem za mega kasę...
    Miła Pani policzyła mi koszta za wymiane zasilacza na ok. 2000 pln.. (kalkulacja w ciemno - bo nie wiadomo czy to był zasilacz na 100%). to poszedł do kosza i kupiłem nowego panasonica 55" za 2700... i hula do dzisiaj. Od tamtej pory unikam szerokim łukiem... Niczego nie reklamuję - wybór jest wielki, ale warto czasem sprawdzić jak działają serwisy. Ja uważam że tv to z 10 lat powinien pochulać. Może philips tez się poprawił. powodzenia

• #3 09 Lip 2017 10:50
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Plazma Philipsa to było ze 20 lat temu.
    To jak obwiniać wnuka za czyny dziadka który nie miał wyboru i musiał walczyć na wojnie.
    Ten PHILIPS co wybrałeś to dobry model i za 1599 lepszego nie kupisz.
    Ale w klasie cenowej brałbym większe.
    A jaka masz odległość od ekranu ?
    Jaki masz teraz telewizor ?

• #4 08 Lis 2017 00:26
    kosiarzksrz
    Poziom 8  

Pokój dosyć mały (2,5x3,5) ale postanowiłem kupić 43 cale, a dokładnie PHILIPS 43PUS6501. Bez rewelacji, ale nie żałuje.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME