Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy przenośny odtwarzacz DVD obsłuży kamerę cofania?

06 Lip 2017 05:49 759 7
  • Poziom 11  
    Witajcie :)

Mam kamerę cofania Vordon 4smd matryca CMOS sygnał PAL/NTSC

https://vordon.pl/product-pol-526-Kamera-cofania-Vordon-4SMDPL.html

Czy przenośny odtwarzacz DVD Philips PET835_00 ją obsłuży?

http://www.philips.pl/c-p/PET835_00/panoram.-wysw.-lcd-21.6-cm-8.5-cale-telewizja-cyfrowa

W instrukcji jest napisane av in digital. Kamera chyba jest analogowa? Muszę szukać sprzętu z wejściem analog czy każde cyfrowe jest też analogowe?
  • Poziom 43  
    Odtwarzacz DVD jak sama nazwa mówi służy do odtwarzania z płyt. Jeżeli ma też inne funkcje odtwarzana czyli ma np. wejście Audio i wejście Video (IN AV) to być może pokaże obraz z kamery jeżeli obsługuje format sygnału z kamery. Jeżeli ma takie wejścia to najlepiej podłączyć i sprawdzić praktycznie. Nic nie uszkodzi się.
  • Poziom 20  
    Jeżeli faktycznie w menu odtwarzacza masz wybór sygnału wejściowego z zewnątrz, będzie to działało.
  • Poziom 43  
    Wątpię aby taki odtwarzacz (DVD) miał ta funkcję. Ale może...

Dodano po 3 [minuty]:

Wg danych tego odtwarzacza jest możliwe korzystanie z innych źródeł sygnału cyfrowego poprzez USB i wszystko jasne.
  • Poziom 11  
    Dziękuję za szybkie i liczne odpowiedzi :)

Problem w tym, że nie mam tego odtwarzacza. Chciałem go kupić, ale jest na drugim końcu Polski więc przymiarka odpada.

Ma wejście AV IN, ale w instrukcji jest napisane "AV Input: You can connect to other devices such as Digital Video Recorder, Digital Camera, etc."

Generalnie szukam urządzenia do samochodu na deskę rozdzielczą lub szybę, które obsłuży kamerę cofania (nie musi automatycznie) i ma wejście na pendrive'a lub karty microSD/SD z których czyta mp3 i wysyła dźwięk do gniazda słuchawek. W miejsce słuchawek chcę podłączyć jack lub chinch z wejścia radia samochodowego

Budżet do 100zł używka. W tej kwocie nawigacje są chyba zbyt wolne do wygodnego wybierania piosenek z pendrive i wydaje mi się, że jakość dźwięku będzie słaba, idealny wydaje się być tablet, ale nie ma chyba takich z wejściem video. Pozostaje odtwarzacz DVD lub telewizorek
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Ta kamerka jest analogowa i potrzebny Ci monitor analogowy lub przetwornik analog/digital i monitor cyfrowy.

Dodano po 5 [godziny] 10 [minuty]:

Jeżeli byłem pomocny kliknij "Pomógł"
  • Poziom 11  
    Dziękuję, będę szukał analoga lub combo
  • Poziom 43  
    Marian5000PL napisał:
    ...
    Budżet do 100zł używka...

Za 100 to nie ale juz za 200 komplet z 5m kabla do dostania nówka to już tak np. tutaj