Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Celica VII - Dźwięk podczas jazdy

radekone 06 Lip 2017 10:18 708 3
  • #1 06 Lip 2017 10:18
    radekone
    Poziom 13  

Przymierzam się powoli do zmiany samochodu i padło na Celicę VII (mieszkam w UK, więc tu jakby łatwiej o niezajechane i serwisowane egzemplarze). Miałem ostatnio okazję przejechać się jedną w pięknym stanie: 2004, bez rdzy, 85000km na liczniku, każdy serwis robiony w Toyocie, brak uwag na ostatnim przeglądzie, itd. Cena bardzo przyzwoita. Ja wiem, że ona ma twarde zawieszenie, ale podczas jazdy strasznie skrzypiała karoseria i nie umiem tego wytłumaczyć. Czy ten typ tak ma, czy to coś nienormalnego ? :)

0 3
  • #2 06 Lip 2017 11:30
    FIsiu_
    Poziom 26  

Szczerze to nie zauważyłem skrzypienia u siebie, a mam przedlifta z 2001r. Może z amorami jest jakiś problem. Ciężko też stwierdzić na odległość co może być przyczyną.

0
  • #3 06 Lip 2017 11:53
    radekone
    Poziom 13  

No właśnie to jakby buda trzeszczała na mało dziurawej drodze. Usiadłem też z tyłu i skrzypiało mi wokół głowy. Chyba muszę się przejechać inną dla porównania, bo po za tym bez zarzutu.

Podobnie trzeszczy szyberdach w mojej Corsie C Comfort :)

Przy okazji zapytam, Twoja pali standardowe 7-10 l/100km?

0
  • #4 06 Lip 2017 12:42
    FIsiu_
    Poziom 26  

Mam wersje TS (VVTLi) więc spalanie jest ok litr więcej niż wersja z silnikiem VVTi, u mnie różnie bo mam ciężką nogę ;) Liczę że przy mojej jeździe pali lekko 9-12l/100km.

0