Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

RedBull mobile play LTE bez limitu danych?

07 Lip 2017 03:05 1848 9
  • Poziom 8  
    Witam.
    Pobrałem już chyba prawie 200gb jak nie więcej, i net mi się nie spowolnił.
    To w końcu mają oni ten internet LTE bez lejka czy nie?
    Za kilka dni mam odnowienie.
    Pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 43  
    Mają lejek ale niektórym on nie działa (do czasu).
  • Poziom 8  
    DiZMar napisał:
    Mają lejek ale niektórym on nie działa (do czasu).

Jeżeli byłem pomocny kliknij "Pomógł".

A gdzie można sprawdzić ile się wykorzystało gb? np jak na mw stronie play przy włączaniu kompa mi to wyskakuje?
  • Poziom 43  
    Hexi napisał:
    ...
    A gdzie można sprawdzić ile się wykorzystało gb? ...

1.Na koncie Play24 (dane są opóźnione do rzeczywistości o kilka do kilkudziesięciu godzin).
    2.Na własnym urządzeniu jeżeli ma ono taką możliwość ustawiając licznik od pierwszego do ostatniego dnia okresu rozliczeniowego. Dane będą na bieżąco.
  • Poziom 8  
    DiZMar napisał:
    Hexi napisał:
    ...
    A gdzie można sprawdzić ile się wykorzystało gb? ...

1.Na koncie Play24 (dane są opóźnione do rzeczywistości o kilka do kilkudziesięciu godzin).
    2.Na własnym urządzeniu jeżeli ma ono taką możliwość ustawiając licznik od pierwszego do ostatniego dnia okresu rozliczeniowego. Dane będą na bieżąco.

Jeżeli byłem pomocny kliknij "Pomógł".

Zaraz dam like, tylko powiedz proszę, jest jakaś strona do sprawdzania dostawców internetów w twoim mieście?
  • Poziom 43  
    Hexi napisał:
    ...
    zaraz dam like, tylko powiedz proszę, jest jakaś strona do sprawdzania dostawców internetów w twoim mieście?

Może i jest ale ja takiej nie znam, bo nie jest mi to potrzebne.
  • Poziom 8  
    DiZMar napisał:
    Hexi napisał:
    ...
    zaraz dam like, tylko powiedz proszę, jest jakaś strona do sprawdzania dostawców internetów w twoim mieście?

Może i jest ale ja takiej nie znam, bo nie jest mi to potrzebne.

Bo jest taka firma Europasat, maja internet satelitarny dla nowych klientów za 99zł w promocji, 20mb/s będzie tyle w mieście? Oraz da się sprawdzić jaki upload? Mają bez limitu czy jak to wygląda? Nie wiem czy kojarzysz tą firmę.
  • Poziom 43  
    Hexi napisał:
    ...
    Bo jest taka firma europasat, maja internet satelitarny dla nowych klientów za 99zł w promocji, 20mb/s będzie tyle w mieście? oraz da się sprawdzić jaki upload? mają bez limitu czy jak to wygląda? nie wiem czy kojarzysz tą firmę

Nie kojarzę i internet za 99 zł (w "promocji") tylko 20MB/s to niech sobie schowają dla swoich znajomych. Nie jestem działaczem charytatywnym by płacić takie pieniądze mając za połowę z podwójną prędkością.
    Na stronie masz wszystko.
    Za te pieniądze i to z limitem 30 lub 40 GB a potem lejek do tego stacjonarny tylko. Na głowę upadli. Na pewno nie w mieście. Tam gdzie nie ma innej alternatywy to może i tak.
    Ja mam za kilkanaście zł/mies praktycznie 20-50MB/s z limitem 100GB a potem lejek. Lada moment będę miał 40MB/s bez limitu.
  • Poziom 9  
    Jeszcze wracając do tematu redbull mobile maja nowy haczyk przy najmie u mnie tak się dzieje w momencie gdy obciążam na maksa internet (ściągam ze steam czy pliki z www lub na maksymalnej rozdzielczości player tvn) to po jakiś 2 min wyłączają całkiem neta na 1 min można to ominąć korzystając z jakiegoś programu do ściągania i zakładając sobie samemu limit na neta ale w większości przypadków nie dardy.
    Ważne info przy wyborze dostawcy :) pozdrawiam

A może udało się komuś to obejść ?
  • Poziom 14  
    Wydaje mi sie, ze to cos wystepuje u Ciebie... bo ja czegos takiego nie zauwazylem. Wszystko zalezy od jakosci polaczenia. Jak mam akurat dobry zasieg, to idzie dobrze, jak nie, to... nie :)