Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Curtis-cos padło podczas burzy

31 Lip 2005 23:06 1050 7
  • Poziom 18  
    Witam.Tak jak w temacie,podczas burzy wybilo bezpiecznik pradowy,po załaczeniu nie daje sie uruchomic telewizora,nasczescie pozostałe udrzadzenia nie wysiadły.Dziwne jest to,ze ze sasiadam padła antena zbiorcza telewizorki działaja, podczas burzy tylko mi wybilo bezpiecznik...mam pytanie ile moze wyniesc naprawa telewizora,w najbardziej optymistycznym scenariuszu,oraz najbardziej negatywnym.....Pozdrawia.Ps: Mam ubezpieczone mieszkanie ,czy mozna ubiegac sie o zwrot kosztów???
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 39  
    koszt zależy od tego czy sam chcesz naprawić czy przez serwis..ale pewnie serwis, bo nawet niedałeś modelu Curtisa, ale po tym co przeczytałem leży przetwornica(to najbardziej optymistyczna usterka) a najgorsza to procesor (to jest najczarniejsza :( bo poszło przez antene więc pewnie on)
  • Poziom 18  
    ...a jak sie ma to do przyblizonych cen?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 22  
    Witam !
    Sądzę , że ubezpieczenie powinno obejmować takie losowe przypadki .
    Uzgodnić z ubezpieczycielem do jakiej sumy naprawiać [ ? ]
    Niejednokrotnie takie naprawy dokonywałem .
    Pozdr.
  • Poziom 18  
    Witam.Pomimo tego,iz okazało się,że przepiecie poszło po sieci energetycznej,szlagło w jedna faze budynku,ubezpieczyciel mieszkania twierdzi ze nie ponosi odpowiedzialnosci za zaistniałe zdarzenia ponieważ polisa,nie obejmowała tzw.zaistniałych przepiec podczas wyładowań atmosferycznych...jest to dodatkowe ubezpieczenie.Z informacji jakie uzyskałem od ubezpieczyciela,wynika ze mam roscic szkody do zarzadcy budynku....Jak madrze podejsc mojego zadzadce budynku.....?:)Pozdrawiam.