Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki bedzie najlepszy filtr do GDN-32-150-8-SS

Rabol 31 Lip 2005 23:24 801 3
  • #1 31 Lip 2005 23:24
    Rabol
    Poziom 15  

Witam
    Mam do Was jedno pytanie, a mianowicie jaki kupic najlepszy filtr do głośnika niskotonowego GDN-32-150-8-SS?? Interesuje mnie filtr pasywny, obudowe go tego głosnika mam zamknietą, 60-cio litrową. Szukałem juz na forum informacji o filtrach, alecz nie znalazłem nic co by mnie zadowoliło, dlatego pytam Was? Jeżeli możecie podajcie mi model tego filtru, pasmo jakie odcina i (jeśli znacie) cenę.
    Pozdrawiam

Dodano po 39 [sekundy]:

Z góry dziekuje za wszystkie posty

0 3
  • Pomocny post
    #2 31 Lip 2005 23:53
    sloy8
    Poziom 16  

a dlaczego sie zdecydowales na pasywny? no coz Twoj wybor :D heh nie bede sie klocil jak kto lubi... troche przyczepie sie do tej obudowy... troche nie za maly litraz jak na tego glosnika?? na ile hz jest zwymiarowany?? uzywales WinISD do obliczania jej?? dobra heh koniec z przyczepianiem sie

wiec poszukujesz zwrotki do tego gl niskiegotona..

wejdz sobie na www.janbo.com.pl i tam w zwrotnicach dolnoprzepustowych masz zwrotke Filtr Basowy Serii F i jakbys wybieral to czestotliwosc odciecia - Wersja B na 85 Hz zwrotka ta wytrzyma moc dostarczona do gl rowna 300 W wiec jest looz tlumienie troche male 12 db/okt mogloby byc 16 ale jest ok :) cena?? mysle ze cos ok 40 zl max ;/

pzdr Sloy

0
  • Pomocny post
    #3 01 Sie 2005 05:15
    UKey
    Poziom 14  

Rabol tylko mi czasem budy nie zwiekszaj bo.... :) :) i jestem swiecie przekonany ze Twoj amplituner ma juz obciete pasmo dla suba - po co tlumin c cos dwa razy ?? no chyba ze bedzie go urzywac nie tylko u siebie w domu... :) w tedy masz razowego suuuba :)

0
  • #4 01 Sie 2005 08:31
    Rabol
    Poziom 15  

Będę zmieniał amplituner na Denona (a w nim nie ma wzmacniacza 6-cio kanałowego, wiec i tak musze kupi9ć wzmacniacz do suba i filtr). Chce pasywny dlatego, że jest tańszy i narazie takie rozwiązanie mi wystarczy. Pojemnośc obudowy do tego głośnika została obliczona za pomoca programu, wiec jest odpowiienia.
    Dzieki za posty.

0