Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

- Poszukuję: Schemat nadajnika TV o zasięgu 100-200 m

08 Lip 2017 15:58 2097 5
  • Poziom 5  
    Witam, szukam schematu nadajnika telewizji analogowej. Widziałem w internecie schematy nadajników, jednak nadają one tylko na maksymalnie kilkanaście metrów; lub też przeciwnie - na kilka kilometrów. Chciałbym uzyskać zasięg co najmniej 100 metrów, jednak aby nikt się nie przyczepił i nikomu z sąsiadów harmoniczne nie zakłócały telefonów / internetu / telewizji naziemnej, nie chcę przesadzić z mocą. Poleci ktoś w miarę prosty do wykonania nadajnik nadający się do przesłania obrazu na około 100-200 metrów?
  • flexghzflexghz
  • flexghzflexghz
  • Poziom 5  
    Dziękuję za wskazanie schematu. Nadaje on tylko wideo, a przydałoby mi się również audio; więc jeśli ktoś ma schemat nadajnika TV razem z audio to proszę o wskazanie. Mimo wszystko mogę pozostać na powyższym schemacie.
  • Moderator
    Wystarczy w Google wpisać szukaną frazę, a będziesz miał dostęp do schematów. Np. taki:

Prosty w wykonaniu, masz fonię i wizję, a zasięg, bez problemu załatwisz to, o co Ci chodzi. Uwierz, w sieci masz nieograniczone możliwości szukania, wystarczy dopasować coś, do własnych potrzeb.
    Pozdrawiam
    Po chwili:
    Podsyłam schemat nadajnika z wykorzystaniem modulatora z magnetowidu, odtwarzacza wideo, lub podobnego sprzętu.

Wystarczy "troszkę" wzmocnić sygnał i masz to, co chcesz.
    Pozdrawiam

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Jak już to tylko z modulatorem od magnetowidu. względnie stabilne częstotliwości, automatyka poziomu wizji, jak i audio, i nie sieje zbędnych częstotliwości.
    a w necie i elektrodzie jest tego sporo .