Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung galaxy s4 - Zielony kolor zamiast czarnego

creeper12 08 Lip 2017 22:09 417 1
  • #1 08 Lip 2017 22:09
    creeper12
    Poziom 1  

Dzień dobry, kupiłem telefon taki jak w temacie i zauważyłem wadę i szukam porady jak to jest poważne i co można z tym zrobić.
    Wyświetlacz jakikolwiek nie wyświetla kolor, to jest on lekko (czasem mniej zauważalnie, czasem bardziej) zzieleniały. Przy ściąganiu menu z góry na ekranie startowym i innych podobnych operacjach ekran zamiast się lekko ściemniać to przechodzi w ciemnozielony zamiast w czarny. Często również na czarnym kolorze pojawiają się czarne(ciemniejsze)/zielone błędy w wyświetlaniu. Jeżeli robię screenshoty ukazujące problem i wysyłam na komputer, to na kompie screeny są wyświetlanie poprawnie, bez tych błędów. Tak jakby generowany obraz jak i te screeny były poprawne zaś tylko wyświetlane źle.
    Proszę o odpowiedź z czym to może być związane i co można zrobić by temu zaradzić.
    Pozdrawiam.

0 1
  • #2 09 Lip 2017 00:20
    marci4
    Poziom 29  

Przede wszystkim zamieść zdjęcia przedstawiające problem - to ułatwi zrozumienie jakiego typu artefakty występują.
    Przyczyny mogą być 2: ekran lub płyta główna. Najlepiej zdobyć pewny, działający ekran i go podstawić na próbę.

0