Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

vw golf V variant - Zmiana audio golf v variant

09 Jul 2017 14:04 1308 5
  • Level 15  
    Witam posiadam samochód vw golf v kombi.
    I chciałbym wymienić głośniki z przodu z tyłu brak. Radio jest na razie oryginalne RCD210.
    Pytanie jakie głośniki zastosować wiem ze mają być 165mm
    Zastanawiałem sie nad hertz esk165 ale poczytałem i zrezygnowałem
    Znalazłem też morele maximo 6.2 oraz u dimension el comp 6
    Głośniki mają grać pod samym radiem nie przewiduje montażu wzmacniacza lecz w przyszłości zmianę radia.
    Oczywiście drzwi będą wygłuszone matami butylowymi stp na razie tylko przód ( ile tych mat kupic w wymiarze 50x75) na przednie drzwi?
    I czy prowadzić nowe grubsze przewody głośnikowe od radia.
    W przyszłości też chciałbym założyć głośniki na tył ale tam jest tylko miejsce na głośnik 165mm
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Moderator of CarAudio
    Poczytaj dlaczego w Twoim aucie żaden system 2 drożny się nie sprawdzi i koniecznie trzeba kupić odpowiedni system 3 way .
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Level 15  
    Wiem o co chodzi ale watpie zeby w tej kwocie kupic cos sensownego w systemie 3droznym
  • Moderator of CarAudio
    Czyli wolisz wydać teraz 500 zł i słuchać bumcyk niż dozbierać i cieszyć się w pełni słyszalnym pasmem?
  • Level 15  
    Zależy ile by miało to kosztować ? system 3way i czy jest sens pod samym radiem?

Dodano po 6 [godziny] 31 [minuty]:

A zestaw audio system x-ion model x200 3way
  • Level 15  
    odświeżam temat bo narazie nic nie zrobiłem w kierunku ulepszenia audio w swoim samchodzie.
    A więc w przyszłosci na przód pójdzie system 3way z wygłuszeniem drzwi na chwile obecną nie wiem dokładnie jeszce jaki będzie to zestaw grający.
    Radio jak narazie również bez zmian czyli biedne rcd210
    Ale pytanie mam o tył ponieważ tam również chciałbym coś wsadzić miejsce mam na sam woofer 165mm (drzwi wygłuszone obustronnie)
    A że zrobienie tyłu wyjdzie taniej i łatwiej wiec chyba zaczne od dupy strony bo aktualnie nie ma w drzwiach nic i z tyłu jest cicho. A więc odrazu na tył chciałbym wsadzić coś lepszego około 400zł tył.
    Tylko teraz czy bawic sie w 2way współosiowe ( chociaż wątpie żeby to fajnie grało. Myślałem nad samym wooferem 165mm
    Co o tym sądzicie?
    Szukałem troche i znalazłem taki zestaw
    przód Rainbow DL-C6.3
    tył Rainbow DL-W6
    Nie jestem audiofilem wiec super zestawu nie potrzebuje