Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa drona w okolicy Rudy Śląskiej

09 Lip 2017 23:58 1155 5
  • Poziom 5  
    Widzę, że są tu też pytania o drony, więc skorzystam. Kolega pyta o jakiś w miarę dobry serwis czy coś, gdzie mógłby naprawić drona-zabawkę. Niestety w grę wchodzą tylko takie w miarę blisko Rudy Śląskiej, tak do 15-20 km. Znacie może takie? Google nie wypluł nic mądrego.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 11  
    Więcej konkretów kolega by napisał, o jakiej zabawce mowa, jakiego typu usterka w niej występuje (mechaniczna , elektroniczna), czy daje jakieś oznaki "życia" czy kompletnie jest "martwa", może jest zalana wodą, a może walec po niej przejechał:)
    Nie jest to jakaś kosmiczna technologia i w rękach elektronika powinna dać się naprawić. Pozostaje jeszcze kwestia dostępności części i ewentualnej opłacalności tej naprawy.
  • Poziom 41  
    Jeśli był kupowany w Rudzie Śląskiej to pozostaje udać się do sklepu może będą wiedzieli. Jaki to model.
    Lub ogłoszenie na olx - Drony - Budowa, naprawa, konfiguracja
  • Poziom 5  
    Dronik kupiony z drugiej ręki, nie wiem, co to za model (kolega chyba też). A co do usterki-przypuszczam, że coś nie styka, bo działał i przestał. A olx-owi nie ufam od kiedy próbowałam szukać przez niego pracy.
  • Poziom 41  
    Wstaw zdjęcia będzie można określić co to za model, nie masz w pobliżu kolegów modelarzy.

Nie wiem czy aktualne znalazłem w Rudzie Śląskiej

Kostorz Joanna Sklep Modelarski Ruda Śląska, Katowicka 43 tel. 500 249 592

Śląski Klub Techniki Modelarskiej Ruda Śląska, Kłodnicka 97 tel.32 243 16 87