Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Lenovo t420 wyłącza się

10 Lip 2017 22:07 573 5
  • Poziom 6  
    Witam dziś kupiłem polisingowy laptop Lenovo t420. Cały dzień działał dobrze. Kiedy bateria się naładowala do 100% odlaczylem laptop od zasilania i wyłączyłem. Po godzinie włączyłem laptop w celu przeglądania internetu podczas słuchania muzyki na YouTube laptop się zawiesił wyłączyłem go przyciskiem zasilania i włączyłem znów przystąpilem do słuchania muzyki lekko ruszyłem laptop i znów się wyłączył. Problem pojawia się cały czas gdy laptop jest nie podłączony do ładowarki i lekko go nawet podniose to się wyłącza sam z siebie. Na ładowarce nie ma takiego problemu można go podnosić działa wszystko.
    Lenovo t420
    i5vpro
    4gb ddr3
  • Poziom 38  
    Może bateria jest luźna w porcie lub nie łączą prawidłowo styki ? Sprawdź.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Jak działa poprawnie z zasilaczem to na pewno masz coś luźne. Bateria oryginalna czy zamiennik? Czasem zamienniki są gorzej dopasowane. Zwróć na to uwagę.
  • Poziom 6  
    Niestety nie jest to wina baterii. Na zasilaczu bez baterii to samo chwilę pochodzi i pach wyłączy się sam z siebie. Lekko uniose lewa strone laptopa do góry wyłączy się. Włączona muzyka internet 10 minut i znów się wyłącza.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Możesz go zwrócić? Tak najlepiej by było zrobić bo masz coś z płytą. Jak nie to będziemy myśleć.