Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Założenie RNS 510 + BT. - Przełożone do B6 2007 RNS510 i bluetooth, kodowanie.

dymek112 11 Lip 2017 00:01 435 2
  • #1 11 Lip 2017 00:01
    dymek112
    Poziom 10  

Witam wszystkich,
    Panowie i Panie, sprawa polega na tym, że do passata b6 2.0tdi kombi z 2007 został dołożony RNS 510, do niego ma być dorzucony moduł Bluetooth 5N0 035 730 C. Będzie kilka pytań. Pierw opiszę problemy.

Po założeniu tego RNS'a do auta, zmieniarka AUX gra mi ze złą jakością, słychać buczenie, zakłócenia. Okazało się, że jest błąd przerwy w obwodzie AUX. Czyżby trzeba było zamienić ze sobą jakieś kabelki czy wystarczy sprawdzić czy wszystko dobrze łączy?
    Istnieje też błąd kodowania navki.
    Teraz zaczynają się schody.

Czy po dołożeniu w.w. modułu bluetooth muszę coś kodować żeby mi to zaczęło działać? Nie posiadam VCDS tylko WOW Wurth 5.00.8r2 (Autocom/Delphi) i widziałem tam kodowania dla Navi, Radia i telefonu, ale nie widziałem kodowania dla CAN Gateway. Ktoś mnie poratuje kodami kodowań? Niestety wurth nie posiada wyjaśnień, a jedynie procedurę kodowania. Czy jednak bez procedury kodowania CAN Gateway nic nie osiągnę?

Oraz drugie pytanko, modulik wrzucam pod fotel, mikrofon w panel na dachu, a antenkę gdzie?
    Kabelki z navi do modułu, dla antenki i kabelek dla mikrofonu są wystarczające czy jeszcze coś trzeba dołożyć?

Widok kodowania w Wurth.
    Założenie RNS 510 + BT. - Przełożone do B6 2007 RNS510 i bluetooth, kodowanie.

Pozdrawiam

• #2 12 Lip 2017 06:42
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

dymek112 napisał:
    zmieniarka AUX

To w końcu zmieniarka czy AUX źle gra ?

• #3 12 Lip 2017 08:14
    dymek112
    Poziom 10  

SZYMON BYDGOSZCZ napisał:
    dymek112 napisał: