Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

książki o radiotechnice -

Wojtek1856 11 Lip 2017 16:51 1512 3
  • #1 11 Lip 2017 16:51
    Wojtek1856
    Poziom 8  

Witam, chciałbym nieco zgłębić temat radiotechniki. Jakiś czas temu znalazłem w szkolnej bibliotece książkę o odbiornikach, ale niestety jest ona dość stara, wszystko na lampach elektronowych. Więc mam pytanie, czy ktoś z was zna może jakieś książki, czasopisma, w miare aktualne ?

0 3
  • #2 11 Lip 2017 17:26
    aksakal
    Specjalista - urządzenia lampowe

Nowy Elektronik , Praktyczny Elektronik , Elektronika Praktyczna , Elektronika dla Wszystkich , Elektronik Hobby , Radioelektronik - I to jeszcze nie ostateczną listę polskich czasopism, w których znajdziesz wszystko, co należy dla studiowania radiotechniki od podstaw i do zagłębionych wiedz.

0
  • #3 11 Lip 2017 17:52
    Łukasz.K
    Poziom 21  

Ja mam do oddania EdW, EP, MT z lat 1995 - 2008. Z książek można polecić np. "Sztuka Elektroniki", "Układy Cyfrowe", "Teoria obwodów elektrycznych", "Poradnik Elektryka" czy jakoś tak. Dwie książki Dietera Nurhman'a (nie wiem czy nazwisko poprawnie napisałem) "Układy Elektroniczne" i "Elementy Elektroniczne". Jest mnóstwo książek. Wystarczy wejść na stronę AVT.pl. Prawa fizyki się nie zmieniają. Jeżeli chodzi o podstawy to nie ma znaczenia z którego roku to jest książka. Ja znam książki z lat 60-tych i lepszych do tej pory jeszcze nikt nie napisał moim zdaniem.

0
  • #4 15 Lip 2017 05:58
    lechm56
    Moderator

Polecam dział "Początkujący Elektronicy" na naszym forum.

1
  Szukaj w 5mln produktów