Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prośba o opinię nt. strony

11 Lip 2017 17:43 1686 10
  • Poziom 28  
    Witam,
    proszę Was o opinię na temat strony którą stworzyłem bez elementarnej wiedzy na ten temat:
    http://totaltronics.com

Domyślam się, że od strony technicznej wygląda to niezbyt dobrze ale wydaje mi się, że nie wpływa to za bardzo na efekt wizualny.
    Strona z założenia miała być maksymalnie prosta i przejrzysta i chyba się to udało. Przedział wiekowy odbiorców 25-70 lat.
    Kilkakrotnie prosiłem o odpłatną pomoc tutaj i za granicą ale koszty przekraczały mój budżet.

Oczywiście baza produktów dopiero powstaje, na razie jest kilka.

Byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi nt. co można lub trzeba zmienić, co razi w oczy, czego brakuje etc.

Pozdrawiam

PS. Chętnie zlecę pomoc z SEO, ogólnie z rankingiem w google.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    rosak napisał:
    Byłbym wdzięczny za wszelkie uwagi nt. co można lub trzeba zmienić, co razi w oczy, czego brakuje etc.

Generalnie robienie stron na Wordpressie jest proszeniem się o problemy, regularnie pojawiają się ataki na różne pluginy i często te ataki są na tyle proste, że ludzie piszą automaty atakujące portale.
    Chcesz zrobić sklep internetowy, może będzie bezpieczniej skorzystać z jakichś gotowych platform sklepowych?
  • Poziom 28  
    Generalnie nie mam pojęcia o czym mówisz ;) nie do końca wiem, co to jest Wordpress ani czym się to różni od innych platform.

Być może, jak uda mi się trochę zarobić, powierzę przeróbkę strony komuś, kto wie co robi.

Piszesz o gotowych platformach sklepowych, ja myślałem, że to właśnie jest gotowa platforma sklepowa- Wordpress, theme Storefront i plugin WooCommerce.

Co do ataków, masz na myśli takie ataki bez powodów, czy z nieuczciwej konkurencji? Bo jeśli to drugie to raczej nie ma takiej obawy.

Ogólnie to nie miał być sklep internetowy. Kilka produktów które sprzedaję są podlinkowane do eBay, gdzie w sumie wygodniej mi się sprzedaje.
    Główną "gałęzią" mojej działalności są usługi, te też są podlinkowane do eBay a mimo to klienci z tego nie korzystają tylko piszą/dzwonią do mnie bezpośrednio i się umawiamy. Do transakcji na odległość wysyłam faktury PayPal.

Tak więc główny powód tworzenia tej strony jest taki, że każdy biznes powinien stronę posiadać. Mogę ją wtedy podlinkować, umieścić na wizytówkach, ulotkach itp.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Wordpress to jest raczej platforma blogowa, możesz do WP dorzucić różne pluginy i wtedy zrobisz z tego np. sklep.

rosak napisał:
    Co do ataków, masz na myśli takie ataki bez powodów, czy z nieuczciwej konkurencji? Bo jeśli to drugie to raczej nie ma takiej obawy.

Raczej automatyczne ataki na wszystkie portale po kolei.
  • Poziom 2  
    A ja twierdzę że cokolwiek tworzone bez elementarnej wiedzy to proszenie się o kłopoty. Naprawdę ważną rzeczą jest docenienie wartości jaką niesie za sobą dobra strona internetowa firmy. Moim zdaniem masz niejako dwa wyjścia: poświęcić czas na edukację w tym zakresie, może jakieś darmowe kursy, poradniki robienia stron - i wtedy branie się za tworzenie strony. Drugą opcją jest przerzucenie się na social media, facebook, skoro i tak na ten moment opierasz się o e-baya. Odłóż trochę pieniędzy i zleć stworzenie profesjonalnej strony, nawet tej najprostszej. Na elektrodzie znajdzie się na pewno mnóstwo ludzi, którzy chętnie się tego podejmą. Gdybyś potrzebował pomocy lub informacji pisz na pw, czy wejdź na interfeo.com i się skontaktuj.
  • Poziom 1  
  • Pomocny post
    Poziom 8  
    anmedia napisał:
    To co juz zrobil jest wystarczajace.

Tu bym się kłócił. Biednie to wygląda. Brakuje grafik i informacji, żeby coś się działo na stronie. Ale oczywiście to moje skromne zdanie.
  • Poziom 8  
    rosak napisał:
    Ale masz na myśli grafik produktów, czy ogólnie w tekście/opisach?
    Zawsze stawiam na prostotę i schludność.

Schludność jak najbardziej ale prostota wg mnie już nie zawsze jest wskazana ;)
    Hm, jak tak patrzę to chyba te grafiki tak twardo wyśrodkowane mnie niepokoją.
    Może jakiś filmik? Przejścia? Mała animacja?