Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie

luk2030 11 Lip 2017 19:31 315 0
  • #1 11 Lip 2017 19:31
    luk2030
    Poziom 12  

Witam, ostatnio w firmie robiliśmy porządki z starą elektroniką która miała iść do utylizacji, lecz mi było szkoda laserów wyrzucić, w tej elektronice natrafiłem na 3 układy z laserami (laser i czujnik odbicia) oraz sporego rozmiaru laser z potężnym radiatorem o wymiarach 32,5 cm* 14,5 cm oraz wysokość żeber 7 cm. Szukałem informacji na temat lasera, lecz niewiele o nim piszą, może koledzy spotkali się z takimi laserami? Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie
    Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie

Dodano po 7 [minuty]:

Oraz były takie 3 płytki z wyjmowanymi laserami Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie Laser przemysłowy atlas design advanced, zastosowanie

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME