Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Simlock z Siemens C62 v20

cloudfly 01 Aug 2005 12:25 1236 3
    cloudfly
    Level 15  
    Witam serdecznie...
    Mam pytanie odnoścnie simlock'a na Erę z Siemens'a C62... Otóż program "C62 Logger by Terror" wyświetla mi błąd treści:

Error: W:9 R:1
    Error: W:3 R:1

i nie wiem o co mu chodzi... Napięcie z zasilacza komputerowego (żółty przewód) i kabelek serwisiwy do C62 kupiony w Multi-Com.pl. Z tego też względu ta metoda zdjęcia simlock'a odpada - bo u mnie nie chce działać...

Mam pytanie - czy jeśli użyje programu "C62 Direct Unlocker provided by DIV USB" po to żeby zamknąć wszystkie lock'i a potem użyje "Flash Programmer v2.78" i skorzystam z plików do Repair GDFS'u, to czy takim sposobem zdejmę simlock'a? Czy Repair GDFS zadziała?

Kiedyś robiłem C62 tym sposobem z Repair GDFS, ale telefon miał już zamknięte 4 locki - niestety nie wiem w jaki sposób... I teraz się obwiam, że zakładając 4 locki tym programem mogę ich potem nie zdjąć... Robił to ktoś? Proszę o pomoc...
    BłażejGSM
    Level 21  
    Witam ja robię zawsze loggerem, tylko musisz wiadomo według opisów podać 5v na locka a 12v żeby go fleschować. Do locka podaje mu 6v stabilizowane i idzie bez problemu. pozdrawiam
    petione
    Level 17  
    To skoro nie da sie sciagnac z 20v to moze wgrac jakis nowszy soft? Mam wlasnie tego softa i mam chec na 28 bo wiadomo ze otwarza wavy ale zeby sie nie wkopac najpierw lepiej chyba silocka sciagnac.Niestety na forum ZADNYM nic nie ma konkretnego o tym telefonie i sciaganiu simolocka. Wszedzie tylko przeganiania i pisza" uzywaj szukaj" a wszedzie jest kicha i same niedomowienia.Wiec powie mi w koncu jak to jest z tym silockiem w tym telefonie