Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig St 63-701 Nic/Top-cuc2030 wylacz sie!

falkos 01 Sie 2005 12:26 1559 3
  • #1 01 Sie 2005 12:26
    falkos
    Poziom 21  

Witam.Mam problem z tym tv.Problem polega na tym ze sie wylacza!Po zalaczeniu wchodzi na 1sek. wysokie i ponownie powraca do STB.Na obrazie nic nie zdazy sie pojawic.Podstawilem juz pion, pamiec, przelutowalem glowice, poprawilem luty na plycie i nic. Wszystkie napiecia ok.Jak odepne szyny od glowicy i nie ma komunikacji wtedy sie nie wylaczy-i to mnie nie dziwi.Odchylanie chodzi ok bo widze to wtedy.Czy spotkal sie moze ktos z czyms podobnym?

0 3
  • #2 01 Sie 2005 13:26
    tadziu47
    Poziom 22  

Witam !
    Proponowałbym podstawić sprawną głowicę w.cz. Obecna może zwierać na szynie . Miałem już takie uszkodzenie .
    Pozdr.

0
  • #3 01 Sie 2005 14:46
    falkos
    Poziom 21  

Gdybym mial to bym podstawil!ale niestety nie posiadam...:(

0
  • #4 09 Sie 2005 17:49
    falkos
    Poziom 21  

Witam ponownie.Pokusilem sie o kupno nowej glowicy bo nic innego naprawde nie przychodzilo mi do glowy.Nistety ten strzal nie byl celny.Czy jest to mozliwe ze to trafo?Mierzylem prad jaki pobiera-100mA-to raczej nie jest za duzo!Ale jesli nie trafo to co?Wzmacniacze odlaczalem i nic.Wylutowalem MSP i bez niego jest ten sam efekt.Czy moge na tej podstawie twierdzic ze to nie od niego?Bo oprocz niego i przelacznika (tea6415c)nie ma tam nic co wisi na szynach.

0