Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kiano SlimTab Pro2 MS - Bateria ile ma trzymać

gothic77 12 Lip 2017 13:18 804 4
  • #1 12 Lip 2017 13:18
    gothic77
    Poziom 14  

Witam.

Zakupiłem sobie 6 miesięczny tablet Kiano SlimTab Pro2 MS

Moje pytanie jest takie... tablet posiada baterię 4000 mAh i po ładowaniu pełnym na 100% wytrzymuje ok 3,5 godz. ciągłej pracy. Proszę mi powiedzieć (w szczególności osoby co znają ten model) czy to norma dla niego?

Przy samym ładowaniu zasilacz jest bardzo ciepły , oraz tablet z tyłu w miejscu wtyczki ładowania.

Mam jeszcze gwarancję i nie wiem, czy odsyłać aby technicy w serwisie sprawdzili, czy dać sobie spokój bo nic to nie da :)

Z góry dziękuję za informację.

0 4
  • Pomocny post
    #3 12 Lip 2017 20:28
    gradek83
    Poziom 36  

Tu koleś mówi że około 9-10 odłączył go od ładowania miał 100% na tablecie ma godzinę 16:42 i jeszcze ma 34% baterii czyli po 7h 66% baterii mu zjadło ale w jego mniemaniu mocno go używał to równo znaczne może być z tym że używał go jako tako normalnie.... Ogólnie widzę że tablet jest na windows więc zapewne ma w sobie jakieś opcje zasilania oszczędzania energii itp... Bateria ma 4000mAh przy matrycy 8cali zapewne IPS do tego 4 rdzeniowy procek intela i jeszcze po włączane wi-fi, jakieś aplikacje w tle gry strony internetowe na pewno zżerają sporo prądu... Oczywiście jeśli masz obawy zawsze możesz zareklamować produkt lecz nie wiem czy polityka serwisu KIANO stwierdzając że wszytko jest oki nie będzie żądała od ciebie zapłaty za bezpodstawne serwisowanie.

0
  • Pomocny post
    #4 13 Lip 2017 07:34
    Freddy
    Poziom 43  

Zawsze można też napisać do suportu i zapytać czy uzyskiwane przez Ciebie czasy nie są za krótkie.
    Zanim wyślesz do serwisu upewnij się jednak o gwarancję akumulatora. Niektóre firmy dają np. jedynie pół roku :(.

0
  • #5 16 Lip 2017 17:08
    gothic77
    Poziom 14  

Dzięki Panowie za sensowne wypowiedzi.
    Pozdrawiam!

0