Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy jest to dobra kolejność w Ursusie c 360.

13 Lip 2017 10:44 921 7
  • Poziom 9  
    Witam tak jak w temacie jest to dobra kolejność ułożenia tych rzeczy na załączniku? Najlepiej jakby ktoś miał schemat tego, bo po wciśnięciu sprzęgła reczny sam się zaciąga.
  • Poziom 25  
    Dobre to masz. Pedał sprzęgła jest na wałku od ręcznego jak ma za duży opór się na nim obrócić to kręci się razem z wałkiem zaciągając ręczny, a gdy ciężko chodzi pedał od hamulca to zapala się stop.
    Musisz to porządnie wyczyścić z ściernej papki i posmarować. Oryginalnie powinny tam być kalamitki.
  • Poziom 9  
    Kalamitki tam są i raz w miesiącu wszystko smaruje, ale nic to nie daje, ale zastanawia mn dlaczego między pedalem, a tym wodzikiem co ciągnie cięgno od lewego ręcznego nie było podkładek ,a między blokiem, a tym 1 wodzikiem, aż 2. Wiec ja myślę że to wina jest w tym.Bo problemy się zaczęły jak sąsiad wymieniał mi te zimering na tej osce.
    Już naprawione wyczyściłem wszystko włożyłem wszędzie podkładki dystansowe i nic już się nie rusza.
  • Poziom 37  
    Wałek wyrobiony do tego rozbity otwór w skrzyni bo widać że wszystko ulane że aż przykro.
  • Poziom 9  
    Nie jest to tyle co ulane ,bo olej nie leci ze skrzyni, jest to tylko od tawotu i piachu z pyłem. A otwory nie są wyrobione tak jak i ośka wina leżała w podkładkach dystansowych ,bo nie było ich między pedałem ,a dzwignią co zaciąga ręczny w lewym kole.